Bulvár

Bloggerka Nicole: Stále si myslíme, že je povrchní a zbytečné starat se o svůj vzhled

S Nicole se známe už čtyři roky. Když jsme se poznaly, bylo mi hned jasné, že si budeme rozumět, protože je na ní na první pohled vidět, že má ráda módu. Stejně jako já. A někdy v té době Nicole založila svůj módní blog.

Jak ses dostala k blogování a jaké byly začátky?
Dostala jsem se k němu asi v sedmnácti letech, a to tak, že jsem toužila zúročit svoje znalosti, svoje nadšení pro módu. Založila jsem si blog, abych ukázala svojí verzi módy, svoje vidění módy, a hlavně jsem to brala jako protest proti módě ve stylu logo na tričkách, protože o tom móda není.

nicole1

Kolik času blogování věnuješ?
Dřív jsem tomu věnovala každý den, ale postupem času jsem se z blogování přesunula více k získávání informací a obohacování sama sebe než k samotnému blogovaní. Tomu teď už nevěnuji tolik času jako dřív, ale o to víc sleduji módní dění a každou sezonu fashion weeky (týdny módy).

Kde bereš inspiraci?
Mojí hlavní inspirací jsou zahraniční časopisy, lidé na ulicích a hlavně miluju sama chodit a brouzdat ulicemi Prahy a pozorovat cizince, protože mají úplně jiné chápání módy než lidé tady.

Co pro tebe znamená móda?
Módu vnímám jako umění, jejíž galerií je ulice a umělcem může být každý bez ohledu na věk, pohlaví, váhu či náboženské vyznání. Aniž bychom to registrovali, komunikuje. Prostřednictví módy o sobě řekneme tolik bez použití slov. Jaký máme životní styl, náladu, hodnoty, postoje. Ráda sleduji dění na týdnech módy a ještě raději listuji módními časopisy, ale nepodřizuji tomu svůj šatník. Oblečení je tvořeno pro lidi, ne naopak, a toho se držím.

Jak bys charakterizovala svůj styl?
Asi jako jednoduchou eleganci okořeněnou humorem. Miluju saka! Nevím, co konkrétně mě na tom bere, ale už v polovině osmé třídy základní školy jsem prosila mamku, aby mi koupila sáčko, že ho rozhodně budu nosit. Moc tomu tenkrát nevěřila, ale koupila. Tehdy se naplno ukázala moje posedlost. Tím, že jsem je začala nosit tak brzy, jsem se naučila trik, jak nepůsobit upjatým dojmem, kterým se řídím dodnes. Říkám tomu, že se něčím „shodím“. Třeba neonově růžovým svetrem, tričkem s pohádkovou postavičkou nebo keckami. Miluji všechny odstíny béžové a čisté linie, kvalitní střihy a materiály. Dnes už víc řeším pohodlí než dřív, kdy jsem běhala na deseticentimetrových podpatcích. Nejraději investuji do kvalitních kousků šatníku, které mi vydrží několik sezon, ne-li celý život, ke kterým dokupuji levnější sezonní trendy, které se mění každý půlrok. A každá žena by ve svém šatníku měla mít pár klasických kousků, jako jsou například bílá košile, černé balerínky, jedny kvalitní džíny, černé sako, pouzdrové šaty…

nicole2

Máš za sebou už nějaké módní faux pas?
Ano, vzpomínám si na jedno z šesté třídy základní školy. Jelikož jsem v pubertě rychle vyrostla do výšky, zvětšila se i moje velikost bot, přesvědčovala jsem mamku, že už v podstatě můžu nosit její boty, když mi padnou. Vyhlídla jsem si v jejím botníku jedny extra. Šedivé kozačky na deseticentimetrovém podpatku v kovbojském stylu. Problém nebyl se na nich udržet, uměla jsem to z kurzu modelingu, který jsem se sestrou absolvovala, ale ustát pohledy a šuškání všech žáků školy spolu s dotěrnými otázkami učitelek!

Po čem ve svém šatníku toužíš?
Toužim po ikonických kouscích, jako je  Birkin bag od Hermés, střevíčkách od Louboutina nebo po prstýnku z kolekce Trinity od Cartiera. Připadá mi hloupé, že spousta lidí si pořizuje designerské kousky, aby jim zajistily prestiž, a nevědí vlastně proč a co si kupují. Vybrala jsem právě výše uvedené artikly, protože jsem fascinovaná historií, zpracováním a původem. Už to, že jde většinou o ruční práci, je v dnešní době velkým ukazatelem kvality.

Co považuješ za největší módní prohřešky lidí v Čechách?
Nesmrtelné ponožky v sandálech a ledvinky. A také přístup lidí k módě, v Čechách stále převažuje názor, že je povrchní a zbytečné dbát o svůj vzhled.

Vraťme se ale k tvému blogu. Je těžké být známý a úspěšný, proniknout do komunity blogerů? Osobně mám pocit, že je to uzavřená skupina a je těžké se mezi ně dostat.
Myslím si, že pořád je větší šance proniknout u nás, protože je mezera na trhu a každý bloger má jiné pojetí módy, a tady se cení hlavně originalita. A kdo pomohl například mně, byla Rachel Kanarowski, která spolu s módní unií zorganizovala několik srazů blogerů, kde jsme měli možnost poznat se navzájem, předat si kontakty. Ale co zmůže mladá holka, která si založí blog, nikdo ji nezná, nemá peníze a prostředky se zviditelnit. Ale třeba v zahraničí to funguje tak, že když si vás všimnou, dostáváte zdarma oblečení, jste zvaní na prestižní kulturní akce a v podstatě se z vás stane celebrita. Máte třeba možnost navrhnout vlastní kolekci. Tady u nás je to pořád malý rybník.

sraz

Setkala ses už s negativními reakcemi, ať už na tvůj blog, nebo na články, které tam přidáváš?
Vyloženě negativní ne. Dle mého máš možnost – navštívit stránku nebo ne, proto nevidím smysl v nenávistných a neopodstatněných komentářích, na které občas narazím na jiných blozích. Takové komentáře svědčí o inteligenci pisatelů. Co se týče negativních reakcí, posouvají člověka dál, pokud jsou smysluplné.

Pociťuješ nějakou rivalitu mezi blogery?
Určitě, každý chce být na vrcholu, každý chce být ten bloger, kterého budou ostatní následovat a bude mít nejvíc followers (pravidelní čtenáři). Ale já necítím vůči ostatním nenávist nebo rivalitu, protože to, že jsou známí a jsou vidět, je jejich zásluha.

Poznala jsi nové lidi?
Poznala, právě díky piknikům (srazy blogerů) jsem poznala fajn holky, které baví móda stejně jako mě.

Hodně blogů se stalo známými hlavně díky už zmíněné Módní unii. Vybírá si je někdo, nebo se tam můžeme volně zaregistrovat?
Já jsem například byla na těch piknicích a dala jsem jim svou adresu blogu a jednoho dne mi přišel mail od děvčat z Módní unie, že se jim můj blog líbí a že by byly rády, kdybych se stala členkou. Takže bych řekla, že si blogery vybírají přímo oni.

nicole4

Jako jedna z mála máš blog jen pro radost. Neláká tě, že bys tomu věnovala více času a postupně si tím začala i vydělávat? Přece jenom někteří blogeři už blogování mají jako práci.
Přemýšlela jsem o tom, hodně. A chtěla jsem to, ale přišla jsem na to, že nemůžu dělat věci na půl. K tomu, aby se z blogu stal byznys, musíš mít člověka, který ti bude dělat webovky, kdo tě bude fotit, potřebuješ tým lidí, kteří se na tom budou podílet. Už to není jen o tobě, ale o více lidech. Je hrozně těžké sehnat lidi, kteří tohle umí, něco o tom ví a zároveň tomu budou věnovat stejně energie a úsilí jako ty.

Kdo jsou tví nejoblíbenější blogeři?
JAK & JIL a CZECH CHICKS

Občas mám pocit, že čeští blogeři se oblékají všichni na jedno brdo. Jaký na ně máš názor?
Asi je to způsobeno tím, že jeden módní řetězec spolupracuje se všemi blogery  a poskytuje jim oblečení.

Udržuješ si od čtenářů odstup, nebo jsi spíš osobní a otevřená?
Spíše osobní, je to můj blog, tím pádem jsou čtenáři mí přátelé.

nicole5

Teď jsi měla na blogu pár měsíců pauzu…
Ano, tím, že dělám blog jen pro radost, si to můžu dovolit, ale každopádně to nebyla plánovaná pauza, jednoduše jsem musela ve svém životě řešit jiné důležité záležitosti jako je maturita, stěhování, nová láska, zdraví. Ale je mi líto, že pauzou jsem ztratila mnoho stálých čtenářů.

Kam se snažíš svůj blog směřovat?
Ze začátku to byl spíš takový můj deník, věnovala jsem ho módním událostem, postupem času jsem se sama odvážila stoupnout si před objektiv a ukazovat módu na sobě a následně jsem si sama pořídila fotoaparát a v podstatě už to jsou etapy, kdy v té poslední části fotím ostatní lidi, přátele. Našla jsem neuvěřitelný koníček ve fotografování a baví mě nejvíc fotit lidi, v okamžiku, kdy o tom neví a jsou tak nejpřirozenější.

Na jakou módní nebo kulturní událost se chystáš?
V nejbližší době se chystám na Prague Fashion Weekend a Designblok, na kterém se sama podílím. Pracuju jako produkční koordinátorka módního mezinárodního projektu, jehož vyvrcholením bude výstava modelů čtyř evropských návrhářů spolu s Pavlem Ivančicem.

Kde se vidíš za pár let? Myslíš, že ti v tom blogování nějak pomůže?
Rozhodně jsem strašně ráda, že jsem s tím začala, protože už odmalička jsem toužila dělat módu a blogováním jsem si vymezila směr, kterým se chci ubírat. Zkusila jsem si to a už vím, co mě baví a co byl omyl. Díky blogování jsem si uvědomila, co přesně bych chtěla v budoucnu dělat. Teď už vím, že by mě nebavilo třeba navrhovat oblečení, ale chci se dál pohybovat v prostředí módy.

Nicolin blog můžete sledovat na: http://www.nicolettelist.blogspot.cz/

Foto: Nicole Bělková

   
30.08.2012 - Rozhovory - autor: Anna Basiková

Další příspěvky

Komentáře:

 1. avatar
  [87] átéčko [*]

  Čtu ráda a pravidelně blogy TTT a Ladislava Větvičky. nějaký módní blog je mi ukradený.

  superkarma: 0 01.11.2012, 08:48:26
 2. avatar
  [86] dajrin [*]

  Na fotce číslo dvě to ladění oblečení a doplňků nic moc, ale jinak Sml67

  superkarma: 0 28.09.2012, 09:58:33
 3. avatar
  [85] v.poho [*]

  Dudlajlama — #84 My RX odebíráme.

  Sml67

  Mrzí mě, že už tam není tolik filmových a divadelních recenzí jako bývalo dřív, ale pořád je to jeden z mála neodborných časopisů, který se dá číst a to skutečně číst, ne jen převracet stránky a koukat na obrázky.

  I když ty Šibíkovy stojí většinou i jen za to koukání.Sml16

  superkarma: 0 04.09.2012, 17:42:15
 4. avatar
  [84] Dudlajlama [*]

  v.poho — #83 Ja ho ctu taky rada, i kdyz mam moznost jenom na netu, tisteny Reflex tu nedostanu. V pocatcich byl tematicky i stylove jako svezi dech v zatuchlych novinarskych vodach, alespon v mych ocichSml58. On a fotograf Sibik byly me jednickySml67

  1. na komentář reaguje v.poho — #85
  superkarma: 1 03.09.2012, 23:37:57
 5. avatar
  [83] v.poho [*]

  Dudlajlama — #82 Láska bývá slepá a mladá kočka a starý kocour....

  Sml16

  Já ho čtu ráda dodnes. Ne, že bych se s ním vždycky ztotožnila, ale líbí se mi, že mívá jiný úhel pohledu.

  1. na komentář reaguje Dudlajlama — #84
  superkarma: 0 02.09.2012, 21:51:05
 6. avatar
  [82] Dudlajlama [*]

  v.poho — #81 dikySml16. Chudak Dolezal, tak moc jsem jeho clanky na zacatku reflexove kariery zrala. Jevil se bystry az neomylny, tady vyvoj zjevne neodhadnulSml58

  1. na komentář reaguje v.poho — #83
  superkarma: 1 01.09.2012, 19:53:34
 7. avatar
  [81] v.poho [*]

  Dudlajlama — #78

  Můžeš si to přečíst v knížce.Sml57

  Anebo se možná ještě něco najde na starém blogu:

  http://expanze.blogspot.cz/

  1. na komentář reaguje Dudlajlama — #82
  superkarma: 0 01.09.2012, 07:58:48
 8. avatar
  [80] Dudlajlama [*]

  evelyn — #79 to pise na svych strankach, ze se po rozvodu vraci ke svemu divcimu jmenu.

  superkarma: 0 01.09.2012, 04:28:54
 9. avatar
  [79] evelyn [*]

  Dudlajlama — #78 to nevim, ja je necetla, ani netusim, jak se jmenovala za svobodna

  1. na komentář reaguje Dudlajlama — #80
  superkarma: 0 31.08.2012, 21:27:59
 10. avatar
  [78] Dudlajlama [*]

  evelyn — #75 Zajimalo by me, jestli se daji dohledat ty stare blogySml58

  1. na komentář reaguje evelyn — #79
  2. na komentář reaguje v.poho — #81
  superkarma: 0 31.08.2012, 21:24:22
 11. avatar
  [77] Dudlajlama [*]

  peetrax — #73 ja vim, tenkrat jeste studovala a s kamoskou chodily na vypravy, ktere pak denickovalySml16

  superkarma: 0 31.08.2012, 21:21:22
 12. [76] cilani [*]

  evelyn — #75 dík, kouknu, co to plodila

  superkarma: 0 31.08.2012, 12:10:28
 13. avatar
  [75] evelyn [*]

  cilani — #74 http://alexdolezalova.cz

  1. na komentář reaguje cilani — #76
  2. na komentář reaguje Dudlajlama — #78
  superkarma: 0 31.08.2012, 11:07:20
 14. [74] cilani [*]

  peetrax — #73 hoďte mi to jméno do vzkazu, ať se můžu kouknout, co to plodila za blbiny..

  1. na komentář reaguje evelyn — #75
  superkarma: 0 31.08.2012, 11:00:13
 15. avatar
  [73] peetrax [*]

  Dudlajlama — #66 dokonce vystudovaná psycholožka... Sml6

  1. na komentář reaguje cilani — #74
  2. na komentář reaguje Dudlajlama — #77
  superkarma: 0 31.08.2012, 10:57:50
 16. [72] 1021965 [*]

  Druhé foto je tak trochu divočina. Nic mi s ničím naladí.

  superkarma: 0 31.08.2012, 08:31:38
 17. [71] Reni [*]

  Na tu modu musí mít člověk finance a čas to sledovat.

  superkarma: 0 30.08.2012, 22:59:55
 18. avatar
  [70] Dudlajlama [*]

  evelyn — #69 Sml22

  superkarma: 0 30.08.2012, 19:58:42
 19. avatar
  [69] evelyn [*]

  Dudlajlama — #68 asi tusim, Reflex?

  1. na komentář reaguje Dudlajlama — #70
  superkarma: 0 30.08.2012, 19:55:48
 20. avatar
  [68] Dudlajlama [*]

  evelyn — #67 no fakt, nechci jmenovat, ale vzala si jisteho slavneho novinare a udelala si na nem jmeno. Ze nejsem puritan, nad jejim denickem a telesnymi procesy jsem se az cervenala. Mimochodem, novinar je jiz odlouceny od loze a stoluSml58

  1. na komentář reaguje evelyn — #69
  superkarma: 0 30.08.2012, 19:51:53
 21. avatar
  [67] evelyn [*]

  Dudlajlama — #66 jezisSml2

  1. na komentář reaguje Dudlajlama — #68
  superkarma: 0 30.08.2012, 19:48:32
 22. avatar
  [66] Dudlajlama [*]

  Léthé — #63 Sml52, asi tak nejak. Blogovat se da o ledascem, mam v zive pameti menstruacni a sexuelni blog jiste damy, nyni poradkyne v oblasti dusevna a sexu, byla to docela az hodne sila!

  1. na komentář reaguje evelyn — #67
  2. na komentář reaguje peetrax — #73
  superkarma: 0 30.08.2012, 19:35:51
 23. avatar
  [65] evelyn [*]

  Léthé — #63 Sml52Sml52jo to je vystizne popsano

  superkarma: 0 30.08.2012, 18:58:14
 24. avatar
  [64] Eva_CZ [*]

  Léthé — #63 Sml31 chybis mi, tukane!

  superkarma: 0 30.08.2012, 18:57:55
 25. avatar
  [63] Léthé [*]

  evelyn — #60 aha...takže ona vlastně bloguje o "obalové metodě" HOMOSAPIENS. Jak POZORUHODNÉ.

  1. na komentář reaguje Eva_Fl — #64
  2. na komentář reaguje evelyn — #65
  3. na komentář reaguje Dudlajlama — #66
  superkarma: 0 30.08.2012, 18:56:42
 26. avatar
  [62] evelyn [*]

  Dudlajlama — #61 a co schvati, to nepusti, kdyz tam neco pustis, zustane to tam vecne. Takze co dneska muze byt vtipne, za par let trapne a treba prekazkou uchazet se o nejakou praci.

  superkarma: 0 30.08.2012, 18:36:22
 27. avatar
  [61] Dudlajlama [*]

  evelyn — #60 internet je uplne novy fenomen, svet, v dobrem i zlem. Musi se s nim a jeho zakonitostmi pocitat.

  1. na komentář reaguje evelyn — #62
  superkarma: 0 30.08.2012, 18:29:20

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. avatar
  [60] evelyn [*]

  Dudlajlama — #58 internet je silne medium a pubertakum staci malo, aby zblbli.

  Léthé — #59 Denicek na netu, tahle holka bloguje o svem zivote, je v tom zahrnuta hodne moda, ne moc zajimave, takovych blogu je hafa, vsechno na jedno brdo.

  1. na komentář reaguje Dudlajlama — #61
  2. na komentář reaguje Léthé — #63
  superkarma: 0 30.08.2012, 18:26:11
 2. avatar
  [59] Léthé [*]

  A co je to to "blogování"?Sml15

  1. na komentář reaguje evelyn — #60
  superkarma: 0 30.08.2012, 18:20:26
 3. avatar
  [58] Dudlajlama [*]

  evelyn — #57 svet se nekam posunuje, fascinuje me, ze si nektere pubosky setri na budouci plasticke operace, nekdy i s podporou matinek, ale to je holt vyvoj a zastavit se neda. Stejne skoncime do budoucna vsechny pod cadoremSml16

  V lepsim pripade s modne sesikmenyma ocimaSml58

  Taky si vezmi, ze nebyt pubertacek, nebyly by ani mnohe celebrity, viz Justin BieberSml57

  1. na komentář reaguje evelyn — #60
  superkarma: 0 30.08.2012, 18:12:57
 4. avatar
  [57] evelyn [*]

  Dudlajlama — #56 pro spoustu pubosek je to idol a chtely by taky vypadat jak voskova figurina Sml80

  1. na komentář reaguje Dudlajlama — #58
  superkarma: 0 30.08.2012, 17:46:20
 5. avatar
  [56] Dudlajlama [*]

  evelyn — #54 celebritou za par dni, lehce a rychle. Blby je, kdo se takhle prezentuje(tim myslim tu tvoji nafukovacku), blbejsi, kdo ji to zereSml58

  1. na komentář reaguje evelyn — #57
  superkarma: 0 30.08.2012, 17:42:19
 6. avatar
  [55] Dudlajlama [*]

  P. S. Jo, libi se mi usekovy zaber toho balonacku s cernymi dzinami a paskem (predpokladam)Calvin KleinSml67, to je mne sympaticky styl.

  superkarma: 0 30.08.2012, 17:19:47
 7. avatar
  [54] evelyn [*]

  Dudlajlama — #53 Sml30Sml30ta holka vypada priserne a ve spojitosti se zminenou hlouposti, je to vazne desna kombinace

  1. na komentář reaguje Dudlajlama — #56
  superkarma: 0 30.08.2012, 17:19:24
 8. avatar
  [53] Dudlajlama [*]

  Az donedavna me mijel fakt, ze vzniknul novy obor "modni blogovani", poprve jsem ho zaznamenala na karlovarskem festivalu u tehdejsi pritelkyne mladeho Bartosky. Presto, ze se o modu celkem zajimam, jde cely ten humbuk nejak mimo me. Nepoburuji me vystrednosti, nenudi klasicka elegance. Ale proc to, co nosim, obhajovat na blogu? Ztrata casu a energieSml80.

  Evelyn, ta slecna vypada jako nafukovaci eroticka pana, trochu podobna Katerine Bochnickove(Dolly Buster)Sml16

  Dnes holt clovek nepotrebuje moc k tomu, aby se stal "celebritou".

  1. na komentář reaguje evelyn — #54
  superkarma: 1 30.08.2012, 17:16:33
 9. avatar
  [52] Altamora [*]

  Suzanne — #51 No jo, máš pravdu. Ty dámy vysílené věčnými půsty a vymrzlé ze studených hradů skutečně stály jako S, umocněné to bylo těmi homolemi na hlavě. Ale u obrázků mužů jsem si toho nevšimla.

  superkarma: 0 30.08.2012, 16:12:46
 10. avatar
  [51] Suzanne [*]

  Altamora — #42 Mně se taky líbí vzpřímený postoj Sml22 Ale vzpomeň na gotiku a typickou siluetu té doby Sml30

  Klára Wimmerová — #49 Ale ta slečna si jaksi "začala" s těmi odsudky Sml30 Myslím, že tady nikdo nepovažuje slečnu za povrchní proto, že ji zajímá móda, ale proto, ten článek tak trochu vyznívá, jako by sežrala Šalamounovo lejno. Sml58 Možná je to špatnou volbou titulku, který bohužel ovlivňuje vnímání textu, ať chceme nebo nechceme.

  1. na komentář reaguje Altamora — #52
  superkarma: 3 30.08.2012, 16:02:29
 11. [50] cilani [*]

  Dante Alighieri — #39 Nechápu co je na té kabelce zvláštního, přijde mi to prostě jako kabeka... Asi nejsem dostatečně znalá, musela jsem googlit..

  superkarma: 0 30.08.2012, 15:49:48
 12. avatar
  [49] Klára Wimmerová [*]

  Dante Alighieri — #39 Ad Birkinka: Mně spíš přijde trochu povrchní ten odsudek. Každý přece máme svůj sen. Budeme odsuzovat malého kluka, který miluje auta a věnuje jim nebo čtení o nich veškerý svůj volný čas, když řekne: Jednou bych chtěl Aston Martin nebo Ferrari? :(

  1. na komentář reaguje Suzanne — #51
  superkarma: 0 30.08.2012, 15:39:47
 13. avatar
  [48] Klára Wimmerová [*]

  Tak já jsem pár blogů prošla a některé mě zaujaly, asi je to tím, že mě móda taky baví a nepovažuju se kvůli tomu za povrchní fiflenu nebo za někoho, kdo neví roupama coby.

  Klára Křížová — #34 Sml67 Já jsem nikdy  - ani v raném mládí :) - nebyla extremistka. Co zase já nechápu, jsou třeba takové ty různé emo kreace, černé vlasy, podmalované oči až k bradě nebo piercing všude... Ale to, co mám na sobě, jsem vždycky řešila, řeším a řešit doufám budu. :)

  superkarma: 0 30.08.2012, 15:25:54
 14. avatar
  [47] ladouch [*]

  Teď už je mě to úplně fuk, nečtu.Sml23Sml23Sml23

  superkarma: 0 30.08.2012, 14:52:32
 15. avatar
  [46] Jindriska8 [*]

  ekleinovka — #37 Taky si myslím,nic pro měSml16

  superkarma: 0 30.08.2012, 14:42:16
 16. avatar
  [45] Dimsy [*]

  Bóže můj! A to je jako in, to zaprané (béžové) triko, zelená zmuchlaná sukně, jinak zelené brýle, modrá kabelka, bílé sandály a těžký chomout z bižuterie? Kde jsou ty časy, kdy všechno muselo ladit. A to sako má zřejmě krátkou podšívku (u levé kapsy z pohledu diváka).

  superkarma: 1 30.08.2012, 14:03:54
 17. avatar
  [44] evelyn [*]

  cilani — #43 samo, se styka s podobne smyslejicimi, asi je spokojena, nekomu staci ke spokojenosti par tretekSml80

  superkarma: 0 30.08.2012, 14:01:42
 18. [43] cilani [*]

  evelyn — #41 no, hlavně že je spokojená..Sml80 Určitě se najde dostatek obdivovatelů, já jsem ráda za ty, kteří jsou normální a u jiných to taky ocení.

  1. na komentář reaguje evelyn — #44
  superkarma: 0 30.08.2012, 13:45:00
 19. avatar
  [42] Altamora [*]

  Koukla jsem se na ten blog JAK & JIL. Víte, co mě zaujalo? Kulatá záda všech těch mladíků.Sml15 Myslela jsem si, že je to jen u nás, že lidé chodí shrbení a neumějí stát rovně, ale ono je to, zdá se, celosvětové. To je hrozný trend. Nebo jsem vadná, když se mi líbí přímé, skoro vojenské držení těla?Sml80

  1. na komentář reaguje Suzanne — #51
  superkarma: 0 30.08.2012, 13:43:11
 20. avatar
  [41] evelyn [*]

  Suzanne — #38 ta ze za chvili vypracuje na uroven zminene hvezky, predpokladam, ze ta s upravama zacala pozdeji. No jo, vsichni jsou prasata a pitomci, jen ona dokonala a krasnaSml52Sml52

  cilani — #40 je to slepice, zajima ji jen zevnejsek  a hmotne statky, absenci sede kury mozkove teto slecny, vidi jen okoli, ona sama je taky presvedcena, ze je nejdokonalejsi a nejkrasnejsiSml16

  1. na komentář reaguje cilani — #43
  superkarma: 0 30.08.2012, 13:09:12
 21. [40] cilani [*]

  evelyn — #35 asi raději zůstanu úplně out, škaredá a plochá než vypadat umělohmotně jako ona..

  1. na komentář reaguje evelyn — #41
  superkarma: 0 30.08.2012, 13:02:01
 22. avatar
  [39] Dante Alighieri [*]

  Vlastně mi sama blogerka připadá povrchní. Když touží po birkince... K čemu by jí jako nosila? K tý zelený sukni? Sml80

  1. na komentář reaguje — #5
  2. na komentář reaguje — #5
  3. na komentář reaguje Klára Wimmerová — #49
  4. na komentář reaguje cilani — #50
  superkarma: 0 30.08.2012, 12:59:34
 23. avatar
  [38] Suzanne [*]

  evelyn — #35 Tyjo, je jí holce dvacet, ale chybí málo a za chvíli vypadá jako Joselyn Wilden Sml24

  Tahle z článku je zatím alespoň přirozená Sml30

  Ale fascinuje mě používání zájmena MY, když chce kritizovat druhé. Není jediná, kdo to tak dělá. Kašleme na své děti! Nemyjeme se! Špatně se oblékáme! Ignorujeme fakta! Myslíme si, nepečujeme... A pisatel zásadně sděluje, že to ne on, ale ti druzí Sml24

  1. na komentář reaguje evelyn — #41
  superkarma: 1 30.08.2012, 12:47:14
 24. avatar
  [37] ekleinovka [*]

  No,tak ať si mladí počtou,na tohle opravdu čas nemám ;)

  1. na komentář reaguje Jindriska8 — #46
  superkarma: 0 30.08.2012, 12:43:40
 25. [36] Trefa [*]

  Trefa:clanek jsem precetla,ale nic mi to nerika.rada se hezky oblekam,ostatni necham mladym.

  superkarma: 0 30.08.2012, 12:41:02
 26. avatar
  [35] evelyn [*]

  Desny hovadiny, fakt to nekdo cte? To je taky jedna nase "celebita blogova" http://www.kissies.se/ tohleto ma dvacet, v hlave seno, na sobe uz x plastik, ale pubertacky ji to asi zerou

  1. na komentář reaguje Suzanne — #38
  2. na komentář reaguje cilani — #40
  superkarma: 0 30.08.2012, 12:30:42
 27. [34] Klára Křížová [*]

  Myslím, že je to super, bavilo by mě zabývat se módou.. když mi bylo 17-20, hadříky, boty, brýle... a to co mám na sobě bylo pro mne hodně důležité... prostě jsem potřebovala mít svou image.. Sml67

  1. na komentář reaguje Klára Wimmerová — #48
  superkarma: 0 30.08.2012, 12:18:17
 28. [33] Saritka [*]

  Tak to také nečtu.Sml23

  superkarma: 0 30.08.2012, 12:12:39
 29. avatar
  [32] tajnostii [*]

  Modní glogy nečtuSml23

  superkarma: 0 30.08.2012, 11:49:50
 30. avatar
  [31] Florencie [*]

  Dante Alighieri — #26 Sml67

  superkarma: 0 30.08.2012, 11:11:00

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme