Do redakce nám přišel dopis. Není to dopis čtenáře, je to dopis manžela čtenářky, který si vlastně neví rady, co má dělat. Dopis je to natolik podnětný, že jsem se rozhodl udělat z něj téma dne. Popravdě sám nevím, co bych poradil. Tato „problematika“ mi nikdy nevadila, ale tohle je něco poněkud odlišného.

Milá redakce,
manželka čte váš magazín, myslím, že docela pravidelně, na můj vkus u něj tráví možná až příliš mnoho času. Jsme svoji tři roky, máme dvouletou dcerku. Do Prahy jsme se přistěhovali za prací, a protože jsme tu skoro nikoho neznali, byl jsem rád, že si žena našla kamarádky přes internet. Na vašem magazínu.

Pak začala i chodit ven, že jde na nějaký babinec. Měl jsem radost, ale pak byl babinec najednou dvakrát týdně a manželka byla jako vyměněná. Chodila čím dál později a mně už se to zdálo divné.

Nakonec jsem ji jednou sledoval na ten její babinec. Už kvůli tomu, že jsem ze sebe musel dělat nějakého Bonda, jsem si připadal jako idiot. Čekal jsem nějakého chlapa. Ale byla tam jen jedna ženská. Políbily se (blbec - mně ještě nic nedošlo!) a šly v centru do pizzerie na večeři. Tam byly dost dlouho (skoro dvě hodiny), ale já to chtěl vydržet, a tak jsem počkal. Pak vyšly ven a držely se za ruce. Když pak zašly za roh do jedné malé uličky a myslely si, že je nikdo nevidí, začaly se líbat. Ale jak! Bylo to úplně nechutné. Udělalo se mně špatně a málem jsem tam na ně vletěl, měl jsem chuť jí dát facku a i té mrše, ale vůbec jsem se nemohl pohnout a točila se mně hlava.

Když jsem dokázal otevřít oči, už zašly za roh. Pak nevím, ale bylo teprve čtvrt na devět, tak mi bylo jasné, co dělají, než se vrátí domů. Teď se na ni nedovedu podívat a vůbec nevím, co mám říkat, když je s náma doma. Nejhorší je, že kdyby to byl chlap, tak bych mu dal přes držku, ale tohle přece nejde, bít ženské! Co mám dělat? Třeba si to u vás přečte a bude vymalováno, protože já už ji asi doma nechci. Co bude ale s malou? Vždyť je moje jako její a já jsem úplně zpitomělý.

Takže dnešní téma dne bude homosexuálním vztahy. Tradiční i netradiční zahýbání, co jste zažili, co jste slyšeli, jak vnímáte sexuální minority a jste k nim chápavé a vnímavé? A pochopitelně, co byste chtěli říct manželovi naší čtenářky?

Jaký je váš názor na homosexuální partnerství?

Máte ve svém okolí pár on a on či ona a ona?

Jaký k nim mají vztah lidé žijící kolem vás?

Zažili jste někdy přeorientování se někoho?

Zažili jste někdy averzi k homosexualitě?

Zkoušel vás někdy „sbalit“ někdo stejného pohlaví?

 

Pište nám na naši adresu redakce@zena-in.cz

Nejlepší příspěvek odměníme!

 

Reklama