Vaření

Blíží se Mezinárodní den čokolády!

V úterý 13. září společně oslavíme sladký svátek čokolády: zázračného balzámu na nervy, sladké odměny či hříšného potěšení. Zatímco v 17. století měla čokoláda léčit chudokrevnost a patřila spíše do lékárny, dnes si jejích blahodárných účinků této cukrovinky můžeme užívat všichni. Oslavte den čokolády stylově a udělejte si pohodový den sami pro sebe – s následujícími tipy to bude hračka!

1.   Vyspěte se dostatečně

Dorůžova vyspaným lidem jde všechno hravě od ruky!  Spánek je nejlevnější antiagingový přípravek, zdatní spáči méně přibírají a bývají pozitivně naladěni. Potřebujete ještě další důvod?

 

2.       Naordinujte si muzikoterapii

Každá hudba je lék, říkali staří Indové. Přesto buďte vybíraví, raději si pusťte rytmickou a harmonickou píseň, nebo přivolejte hezké vzpomínky nějakým letním hitem.

poharik milka.jpg

 

3.       Chvalte se byť za maličkosti, nikdo to za vás neudělá

Schopnost pochválit se je vlastní všem úspěšným lidem. Chválit se nemusíte nutně veřejně, stačí si pěkně v duchu pogratulovat za zvládnutý brzký odchod do práce (či z práce), bezvadně napsaný e-mail či pomoc kamarádce. Chvalte se za šikovné děti i krásný úsměv darovaný neznámému kolemjdoucímu.

4.       Vsaďte na aromaterapii

Léčba esenciálními olejíčky má tisíciletou historii. Většina aromaterapeutů se domnívá, že člověk je přirozeně přitahován vůní, která mu má prospět. Vůně čokolády spolehlivě navodí pocity pohody a potěšení. Sladké aroma čokolády dokáže divy – vyzkoušejte třeba lahodný nápoj čokoládové chuti Milka, který si hravě připravíte stiskem jednoho tlačítka kávovaru Tassimo.

Tassimo_Milka.jpg

 

Tassimo Milka Čokoláda

Lahodný nápoj čokoládové chuti Milka Čokoláda nadchne jemnou vrstvou sametové pěny, která pohladí po duši.

Doporučená spotřebitelská cena: 149, 90 Kč

   
12.09.2016 - Nápoje - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme