Blíží se konec prázdnin a chtě nechtě, naše děti se musí vrátit do školy a my do zaměstnání. Končí doba slastného vyspávání a prvního pořádného jídla spíše v čase oběda. Musíme se začít budit poměrně brzy, něco pojíst a donutit i své potomky, aby se nasnídali. Což často nebývá nic snadného.

bebe

Ani svou snídani bychom neměli odbývat, a co víc, vlastním příkladem nejlépe vtiskneme svému potomkovi představu o plnohodnotném vstupu do nového dne.

Pokud je u vás doma ráno chaos a členové rodiny neorganizovaně vymetají ledničku se zubním kartáčkem v jedné a holícím krémem v druhé ruce, jestli jste se nestihli přesvědčit, že váš potomek před odchodem do školy vůbec jedl, zkuste teď před začátkem nového školního roku prostě udělat něco jinak.

Vychovejme spolu s dítětem i sebe

Kdo z vás je zvyklý po ránu snídat, než vyrazí do zaměstnání? A přitom je právě snídaně podle mínění dietologů jedním z nejdůležitějších jídel.

Tělo po ránu potřebuje hodně energie, a tu by bylo nejlepší najít v něčem, co je chutné a zároveň patřičně nutričně hodnotné.

Snídaně nám dává základ do celého dne a lépe se pak udržuje tělesná váha. Když snídáme, významně tak předejdeme pocitům úporného hladu a chutí na sladké v odpolední a večerní době.

Snídat bychom měli nejpozději 1-1,5 hodiny po probuzení.

Celkové množství energie na snídani se doporučuje asi 25 % celkového denního příjmu energie.

Bebe je dobrá možnost

Sušenky BeBe Dobré ráno mají nízký glykemický index a vysoký obsah pomalu stravitelných polysacharidů. Tím pomáhají udržet hladinu sacharidů v krvi po dobu až čtyř hodin, po kterou máte sníženou potřebu dalšího přísunu potravy.

Sušenky BeBe Dobré ráno jsou bohaté na cereálie a jsou zdrojem vlákniny.

Sušenky BeBe Dobré ráno jsou obohaceny o minerální látky a vitaminy.

Připravte se sušenkami Bebe Dobré ráno jednoduchou, a při om zdravou snídani celé rodině. Stačí přidat kousek ovoce, jogurt a čaj, džus nebo kávu...

lupa

Reklama