Čtenářka Blesksoft vzpomíná na vznik svého nicku. Vlastně ho vymyslel její manžel s kamarádem, když si chtěli zakládat firmu...

Firemní nick má čtenářka Blesksoft...


Moje přezdívka je registrovaná
 
Moje přezdívka je vlastně manželova. Kdysi, když byl ještě mladý chtěli s kamarádem založit softwarovou firmu, že budou dělat prográmky. Vymýšleli její jméno, až je napadlo blesksoft - jako že rychle vytvoří softwarovou aplikaci. Název si nechali zaregistrovat. Jenže to byla mladická naivita a vůbec nevěděli co to obnáší. Samozřejmě, že nikdy nic nevytvořili, protože na to jsou firmy o X zaměstnancích a oni neměli šanci. Dva studenti s jedním PC. Název zůstal jen jako památka na nesplněný sen a tak ho používáme já i manžel. On na těch svých počítačových a já na těch svých ženských webech. Třeba si jednou manžel splní svůj sen a založí firmu s tímto názvem a vy hned budete vědět s kým máte tu čest.
s pozdravem a přáním zisku mnoha bodů do Věrnostní soutěže,
Blesksoft

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 9. listopadu 2012: Vaše přezdívka v magazínu ŽENA-IN.cz

  • Jak jste přišla ke své přezdívce v magazínu ŽENA-IN.cz?

Své historky o přezdívkách mi zasílejte do e-mailové schránky redakce (viz níže), a to nejpozději v pátek 9. listopadu 2012 do 15.00 hodin. Přijdou-li příspěvky později, hrozí, že nebudou uveřejněny. Stejně tak pravděpodobně nebudou uveřejněny, pokud budou kratší než tento odstavec textu. Pište mi tedy nejen strohé odpovědi, typu: „Vymyslel mi ji partner.“ ale rozviňte (v takovém případě) úvahu, proč ji asi vymyslel, jestli za tím byla nějaká konkrétní událost, nebo třeba nějaká vaše konkrétní vlastnost...? A abych neškudlil, odměním tentokrát všechny uveřejněné příspěvky. Podle jejich počtu mezi jejich autorky rovným dílem rozdělím celkem 321.123 extra bodů do listopadové části naší Věrnostní soutěže (zaokrouhlovat budu podle matematických pravidel na celé číslo). Vzhledem k tomu, že vítězka listopadové části VS získá 10.000 korun, je to slušná nabídka, co říkáte?

listopad.jpg

Reklama