Jak je na tom s dárky čtenářka, která se podepsala jako blecha-v-kozise? To si přečtěte v dalším příspěvku.

Krasný a hezky den vám přeju všem.

Já jsem celý den přemýšlela jestli bych taky mohla neco psat k tomuto skvělému tématu. A pak jsem se rozhodla, že bych asi něco napsat mohla, co by vás mohlo zaujmout. Přemýšlela jsem jak já to mám s dárky, a mám na to takovýto názor.

Dárky vyrábět neumím, ale říkám si, proč by ostatní nemohly své blízké vyrábět dárky? Ale já to neumím. Samozřejmě přijde mi to jako dobrý nápad někomu vyrobit dárek jen vlastní rukou. Škoda že to neumím. Moje mamka umí vyrábět moc hezky, ale já to po ní vůbec bohužel nezdědila. Dokonce nějaké jeji co vyrobila mám doma v počitači ale tady bohužel nic nemam.

No ale hlavně na to ani neni čas. Já bych i něco nakonec možná vyrobila, ale ten čas bohužel neni. Samozřejmě bych chtěla, ale já celý den sedim v práci a taky tam musim něco dělat a né vyrábět. Vyrábět bych mohla bohužel jen doma. A potom doma tady bohužel neni ten čas. Jak přijdu z té práce a musím se vařit s jidlami a potom samozřejmě je v televizi můj nejoblíbenejší seriál a pak už jsem ráda že jenom padnu akorát do postele. Takže bohužel ten čas nemám na to vyrábět

Jinak bych asi vyraběla, ale musím ještě taky klikat na jezuchy takže u me nebude čas ale je to hezké když tak nekdo něco vyrábi s láskou, jenže to asi nekliká, protože jinak nevim,kde by na to vzal ten čas.

Doufám že sem se moc nějak nerozepsala a že se vám moje úvaha všem líbit. A je dneska taky moc pěkná výhra, tak třeba se na mně usměje štěsti. A už zase musím jít pracovat, když už bohužel nic nevyrobim.

Přeju všem zbytek sluničkového a bezdeštného dne.
Blecha-v-kozise.

Pozn.red. : Text nebyl redakčně upraven

_____________-

Děkuji za Váš dárkový příspěvek a také pěkný sluníčkový den. (a úspěšné hledání jezuchů :))
Saša

 

Téma dnešního dne 9. prosince:  Dárky kupované i ručně vyráběné

  • Kdy jste dostala naposledy nějaký ručně vyrobený dárek?
  • Očekáváte ho i letos na Vánoce?
  • Vyrábíte sama dárky?
  • Vyplatí se dnes vyrábět dárky, když je v obchodech prakticky všechno?
  • Jaký je váš názor na ručně vyráběné dárky?
  • A jaký na obchodní?
  • Jaké dárky kupujete a dostáváte nejčastěji?
  • Už máte nakoupeny či vyrobeny letošní dárky pod stromeček?

Vše o vánočních dárcích pište na redakční e.mail: redakce@zena-in.cz
a můžete přiložit i nějakou fotografii.

Jednu pisatelku odměním taktéž malým vánočním dárkem: mini mixerem Zespresso a CD Verner Collegium s krásnou hudbou Mozarta, Beethovena, Purcella ad.

darekk

Reklama