Novinky

bleblemcy: Valná hromada

To čtenářka dalšího příspěvku nám svůj nick bleblemcy s klidem prozradí. A navíc i poodhalí zákulisí plesu naší nejznámější komerční televize, včetně toho, co všechno se jí na této prestižní akci přihodilo :)

Dobrý den,
do tanečních jsem nechodila, ale tančit jakž takž umím díky jednomu partnerovi z mého raného mládí, který mne to naučil. A ačkoliv mně osobně připadá, že skáču jako koza mezi zelím, tak i manžel je s mými tanečními schopnostmi spokojen. Zvlášť, když jdeme na ples a už má tak třetí pivo tak tančím dle jeho názoru jako víla.

Před zhruba šesti lety nás pozval na ples TV Nova kamarád, který tam byl zaměstnán a dostal dva lístky pro sebe a dva pro přátele. Chtěla jsem vypadat perfektně a tak jsem si asi po týdenním běhání po půjčovnách společenských šatů půjčila velmi, ale velmi drahé šaty. Byly opravdu nádherné, zvýrazňovaly na postavě přesně to, co jsem zvýraznit chtěla a naopak určité nedostatky dokázaly rafinovaně skrýt. Jedinou jejich vadou bylo, že na mou výšku byly prostě moc dlouhé, ale ples měl být už druhý den a tak jsem v nich vyrazila.

Tančili jsme a dobře se bavili, jídlo bylo úžasné, no prostě ples ve velkém stylu. Samozřejmě jsme i popíjeli nějaké alkoholické nápoje, takže po půlnoci už nás chvílemi trošku neposlouchaly vlastní nohy. Šli jsme ještě jednou na parket dát si poslední taneček a pak rychle domů vyspat se z toho opojení.  Za našimi zády tančil jeden velmi známý moderátor Novy s partnerkou, a jelikož byl již ovíněn nad svoje síly, zamotal se i se svou tanečnicí a ta mi svým vysokým jehlovým podpatkem přišlápla zdobený lem oněch vzácných, ale dlouhých šatů. Podpatek se jí do lemu „šikovně“ zasekl a jak s ní její tanečník ničeho si nepovšimnuv neustále pokračoval v započatém pohybu, bylo odspodu slyšet zřetelné trhání látky na mých šatech. Takhle krásně zaseknutí jsme se všichni čtyři složili na valnou hromadu. V šatech byla díra jako hrom a já zůstala nešťastně sedět na podlaze, zatímco se ostatní sbírali ze země. Onen známý moderátor se ke mně sklonil a vrávoraje mi podával ruku, aby mi pomohl vstát. Ovšem asi rychlým pohybem nebo tím hlubokým předklonem se mu neudělalo dobře a na ty moje nešťastné šaty si trošku ublinknul.

Na obhajobu tohoto moderátora musím prohlásit, že se velmi omlouval a škodu na šatech uhradil a to dokonce v dvojnásobné výši.
Stejně to byl, ale krásný ples.

Přeji hezký den
bleblemcy

pozn.red. Text nebyl redakčně upraven

____________________

Tak to věřím. Televize Nova si na svých plesech opravdu nechává záležet. Třeba jsme vás viděli i v jejich záznamu a ani o tom nevíme :)
Každopádně ten moderátor se zachoval velmi gentlemansky.
Děkuji, že jste napsala. Opravdu pěkný, plesový příspěvek.
Saša

Téma dnešního dne: 11. ledna 2013: Plesy a plesání

 • Máte ráda plesy a chodíte na ně?
 • Vyhrála jste někdy něco v tombole?
 • Byla jste i na nějakém plese, který byl v duchu třeba Plesu v pražské Státní opeře?
 • Kolik byste byla ochotna nejvíc zaplatit za vstupenku?
 • Na jakém plese jste byla naposledy
  nebo naopak, na jaký se chystáte?
 • Který společenský tanec je vám nejbližší?
 • Chodila jste do tanečních?
 • Vzpomeňte na své taneční začátky.
 • Napište nějakou humornou historku z tanečního bálu :)

Záchytných bodů je dost
Příspěvky k dnešnímu tématu
pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jedna ze čtenářek obdrží pěkný dárek, hodící se k chystání na ples. Lak na vlasy, tužidlo na vlasy a sadu očních stínů kosmetiky AVON.

d

   
11.01.2013 - Čtenářské příspěvky - autor: Alexandra Stušková

Komentáře:

 1. avatar
  [5] datura [*]

  Drahé šaty bych si na ples nepůjčila, stačilo mi, že mi moje krásné dlouhé krajkové jedna slepice propálila cigaretou, od té doby chodím na plesy ne příliš drahých modelech Sml57

  superkarma: 0 11.01.2013, 15:42:06
 2. avatar
  [4] ladouch [*]

  Hanula — #1 Tak to by jsme tam byly takové dvě jak někdo blinká hned se přidávám.Sml22Sml22

  superkarma: 0 11.01.2013, 13:31:45
 3. avatar
  [3] kobližka [*]

  No a právě z tohoto důvodu velké plesy jaksi nemusím,i když tančím hrozně ráda.Ona každá žena tam vpluje jako víla,má krásné šaty a slavnostní účes,chování jako dokonalá dáma.......A pak si dá pár drinků a po půlnoci se obtáčí kolem zábradlí na schodech,vrávorá a občas i vrhne obsah svého žaludku úplně stejně jako Mařka z Horní Dolní na Hasičském bále.....

  superkarma: 0 11.01.2013, 11:38:27
 4. avatar
  [2] gerda [*]

  a blinkali všichni, jako v tom letadleSml30

  superkarma: 0 11.01.2013, 10:49:30
 5. avatar
  [1] Hanula [*]

  Sml16teda, kdyby si ublinkl na mě, tak bych asi také blinkala - na tohle mám moc citilivý žaludek. Hlavně, že se pak zachoval, jak se patří....

  1. na komentář reaguje ladouch — #4
  superkarma: 0 11.01.2013, 10:40:42

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme