Novinky

Bleblemcy: Sladká pusa z lásky

Ano, ta k Valentýnu úplně stačí, a nejen k Valentýnu, ale vlastně po celý rok. Lepší než dostat kýčovitý dárek, anebo si ho dokonce i sama zaplatit :)

Více v příspěvku od čtenářky s nickem Bleblemcy.
Dobrý den,
původně mi den svatého Valentýna nevadil, když k nám dorazil říkala jsem si, že je dobré mít co nejvíce dnů pro lásku. Co si budeme povídat oni ti naši mužští jsou leckdy trochu zabednění a po několika letech manželství už by vám kytku nepřinesli. Proto je dobré mít takové svátky, které fungují jako alespoň vzdálené připomenutí těch chvil sladké zamilovanosti. Asi jsou i muži, kteří nosí květinu jen tak ženě pro radost i po mnoha společných letech, ale nikdy jsem takového osobně nepoznala a tak nevím zda nejsou jen pověstným bájným jednorožcem.
Moje nadšení pro tento svátek začalo s přímou úměrností upadat se zvyšováním jeho komerce. Rok od roku pociťuji stále se stupňující nátlak na koupi něčeho plyšového, čokoládového, růžového, srdíčkového, zamilovaného a leckdy i pěkně ujetého. Snad největším vrcholem Valentýnské blažené lásky by byla existence jedné věci splňující v sobě všechna výše zmíněná kritéria.
Pověstný poslední hřebíček do rakve však pro mě svatému Valentýnovi zatloukl přístup mého bývalého partnera. Každoročně kupoval velikou květinu svojí mamince, na které velmi lpěl a o něco menší květinu pak kupoval mě. Jednou jsme se spolu v tento slavný den zastavili v květinářství a on se mne ptal jáká květina by se mi nejvíce líbila. Jednu již hotovou jsem tedy bez většího uvažování vybrala v domění, že je to ta pro jeho milovanou maminku. Když došlo na placení zjistil, že u sebe nemá dost peněz a tak jsem kytku i zaplatila. Moje rozčarování bylo neskutečné, když mi před květinářstvím kytici předal jako Valentýnský dárek se slovy jak mne miluje. Vůbec pak nechápal proč se zlobím a nejraději bych v tu chvíli odhodila „dáreček“ do nejbližšího koše a nebo mu ho otloukla o jeho kebuli. Fuj ještě dnes při té vzpomínce mě popadá vztek.
Pak jsem, ale poznala svého současného manžela a s ním je svět vzájemné lásky takový, jak nám oběma vyhovuje. Miluje mě, ale dává mi to zkrátka znát úplně jinými způsoby než jsou květiny.
Nemá tento svátek v oblibě, ale přesto se každý rok ptá jestli chci něco k Valentýnu. Já každoročně odpovídám, že chci pusu a tu taky vždycky dostanu horkou a sladkou pusu z lásky....

Je jedno zda slavíte či ne
ať pusa Vás dnes nemine
Bleblemcy

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven

________________________

Tak ať je ta pusa sladší než valentýnské, čokoládové srdce.
Děkuji, že jste napsala a přeji oběma krásný den (krásné dny)
Saša

Téma dnešního dne: Slavíte svátek svatého Valentýna, nebo upřednostňujete 1. máj ?

Stejnou otázku jsem položila i známým osobnostem, jsem zvědavá, jaké bude společně s nimi výsledné skóre.

 • Uznáváte a slavíte svátek svatého Valentýna?
 • Co se vám na něm líbí, a co vám na něm naopak vadí?
 • Nebo upřednostňujete výše zmíněný 1. máj?
 • A jak to máte vůbec se zamilovaností? :)

Těším se na vaše příspěvky

Pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Partnerem dnešního tématu je firma Albi cz

albi

www.albi.cz Zde najdete inspiraci pro valentýnské dárky

   
14.02.2013 - Čtenářské příspěvky - autor: Alexandra Stušková

Komentáře:

 1. [2] Rikina [*]

  No bóže. Sml57 Tak si zaplatila kytku. I záměr se cení. Sml24 To já tak mám celý život, když si kytku nekoupím a tedy i vlastnoručně nezaplatím, nemám nic. Sml80 Všem chlapům okolo jsem vždycky říkala, že kytky mám ráda, a že mi jich mohou nosit bez zábran celé náruče, kdykoli si vzpomenou. Patrně si nevzpomněli, nebo jsem byla vyhodnocena jako osoba, kterou zasypávat květy není to pravé. Zato když potom někdy kytku nějakým řízením osudu opravdu dostanu, pamatuju si ji do detailů velice dlouho, a tak si to považuju, že si ji "na památku" vyfotím. Sml7

  superkarma: 0 14.02.2013, 13:54:27
 2. avatar
  [1] Hanula [*]

  Sml16je pozornýSml67

  superkarma: 0 14.02.2013, 13:37:00

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme