levisJe to opravdu k zbláznění. Sotva podzimní kolekce dorazila do Levi's Storů, můžete si ji pořídit s 25% slevou! Bláznivý víkend v Levi's® začíná již ve čtvrtek 8. září!

Studenti - stavte se pro denimové „školní uniformy“, naštěstí už je pryč doba, kdy byly džíny ve školách zakázané. Pracanti - přijďte si pro nezničitelné denimové „montérky“. Modelky - přijďte vyzkoušet revoluční střihy Levi's Curve ID, které dokonale sedí a nechají promlouvat vaše proporce. Rockeři - fanynky potvrzují, že levisky se na pódiích vyjímají dokonale. Vyzkoušeli to i Presley, Cobain, Levin nebo Koller. Umělci - nechte se inspirovat uniformou, kterou nosili Pollock, Basquiat, Warhol nebo Hirst. Rebelové - džínový vzhled proslavili Marlon Brando a James Dean. Trendy kluci - podle průzkumu dělají levisky nejvíc sexy zadek... Tak se stavte!

Sleva ale platí na vše - v podzimní kolekci najdete topy s námořnickými proužky a nebo potisky s mořskými motivy, romantické halenky i tzv. pracovní kárované košile, hřejivé svetry, džísky, parky, námořnické i kožené bundy z kvalitní jehněčiny, ale také boty a doplňky.

PRAHA: Palladium, Václavské náměstí 30, Centrum Chodov, Nový Smíchov, Metropole Zličín, Letňany, Arkády Pankrác - BRNO: Galerie Vaňkovka, Olympia - OSTRAVA: Futurum - ZLÍN: Zlaté Jablko

Reklama