V druhé várce snímků ze soutěže: Bláznivý sníh, se pobavíte nejen nad zapadanými koly, ale i zasněženými dětmi a dalšími sněžnými kuriozitami. Sníh je opravdu bláznivý...

Od rána máte šanci posílat své snímky do soutěže: Bláznivý sníh. Zde je další várka soutěžních fotografií - které vám přijdou nejbláznivější, milé čtenářky?

Lenka.k

snih

Aine

Milá redakce ženy-in,

posílám Vám dvě fotografie na téma vyfoťte zimu. První bych nazvala: Tak a chodče poraď si jak umíš :-)) a druhou: Zaskočeni sněhem, kromě toho třetího. Podívejte se na to třetí červené kolo, že by se i v tomto počasí našel nějaký cyklista :-))

Přeji hezký den!

snih

snih

Daagmar

snih

Krokodýlice

Dobrý den!

Posílám fotku z vyhrnování sněhu. Není nad to, když Vám někdo pomáhá a když se dá ta hromada pěkně využít na pořádný tunel. To pak klidně může být pořádný mráz.
Omlouvám se za špatnou kvalitu, nejsem opravdu profesionální fotograf...

snih

Pravidla soutěže

Zašlete mi, milé čtenářky, dnes (2. prosince 2010) do 15.00 hodin zimní fotku s tématem: Bláznivý sníh. Vyhrát můžete dárek v podobě čajů PICKWICK Rooibos Variation, knížku Jana Mazánka Cesta za vinným snem a 400 bodů do naší Velké vánoční soutěže 2010.

Fotka může být pořízena třeba na mobilní telefon a měla by splňovat tři podmínky: být pořízena vámi, zobrazovat sníh či nějakou aktivitu ve sněhu a vzbuzovat pousmání.

Na snímky se těším v redakční poště...

Reklama