Bulvár

Bláznivá svatba v obchodním centru

Obchodní centrum Šestka v Praze 6 zažilo v pátek 1. října Bláznivou svatbu. Vítězové stejnojmenné soutěže snoubeneckých párů byli oddáni přímo v OC Šestka starostou Městské části Praha 6 a svatebčany se tak stali i návštěvníci centra.

Uspořádání této svatby v hodnotě 150 000 Kč bylo hlavní výhrou soutěže Bláznivá svatba. Ta probíhala v OC Šestka v červnu a několik snoubeneckých párů se v ní utkalo v nejrůznějších veselých i fyzicky náročných disciplínách. Mladý pár z Kladna – Martina a Martin –  se stal výhercem soutěže a začal chystat plánovanou Bláznivou svatbu.

svatba

„Jsme sehraný a veselý pár, a proto jsme vítězství v soutěži trochu i čekali. Svatební přípravy byly o to radostnější,“ říká čerstvý novomanžel Martin, a dodává, „rodiče to vzali sportovně, a i když byl obřad v obchodním centru Šestka velmi originální, neztratil nic ze svého svatebního kouzla a splnil naše představy.“

svatba

Nevěsta přijíždějící k oltáři po eskalátorech, svatební obřad v pasáži mezi obchody, doprava svatebčanů autobusem s logem obchodního centra - bláznivá svatba, jak má být! Z obřadu novomanželé zamířili společně se svatebčany na hostinu do Horního Bezděkova. Nyní už se Martin a Martina těší na svatební cestu – romantickou okružní plavbu po Středozemním moři.

svatba

Základní informace o obchodním centru Šestka:

Obchodní centrum Šestka nedaleko letiště Praha-Ruzyně na křižovatce Evropské ulice a Pražského dálničního okruhu bylo otevřeno v listopadu 2006. Na ploše více než 27.500 m2 nabízí svým návštěvníkům stovku obchodů včetně restaurací, kaváren a rychlého občerstvení. Vedle hypermarketu Albert se zde nachází prodejny populárních módních značek, luxusních oděvů, obuvi  i vybavení pro sport a volný čas. Je zde knihkupectví, parfumerie, obchody s elektronikou a domácími spotřebiči i hračkami. Součástí OC Šestka je také banka, kadeřnictví, nehtové studio, květinářství, rychločistírna, značková prodejna a servis mobilních telefonů, optika nebo dětský koutek. Obchodní centrum provozuje také bezplatné autobusové linky na trase Dejvická – obchodní centrum Šestka – Dejvická a Slaný – obchodní centrum Šestka – Slaný. Zdarma je také parkování a wi-fi připojení na internet.

Neobvyklé architektonické pojetí obchodního centra se zelenými zatravněnými stěnami a originálním střešním parkovištěm umožnilo zakomponování do okolní krajiny a podtrhlo ekologický ráz projektu. Interiéry obchodního centra jsou vybaveny celou řadou designových prvků. Obchodní centrum Šestka z dílny studia d u m architekti získalo třetí místo v architektonické soutěži Grand Prix architektů v kategorii novostavba roku 2007.

Základní informace o společnosti Europolis:

Europolis Real Estate Asset Management

Skupina Europolis byla založena v roce 1990. Europolis Real Estate Asset Management spravuje investiční aktivity společností EBRD, AXA Investment Managers, Union Investment Real Estate a Europolis AG v regionu střední a východní Evropy. Zabývá se akvizicí komerčních nemovitostí, developmentem a správou nemovitostního portfolia. K základním firemním hodnotám patří profesionalita, špičková úroveň budovaných i spravovaných nemovitostí a transparentnost podnikání. Portfolio řízené společností Europolis tvoří v současné době více než 40 projektů z oblasti kancelářských budov, nákupních center a logistických parků v  České republice, Maďarsku, Polsku, Chorvatsku, Slovensku, Rumunsku, Rusku a  na Ukrajině.

Tisková zpráva

   
04.10.2010 - Společnost - autor: Dana Haklová

Komentáře:

 1. [9] Dana13 [*]

  Vyzkoušejte svatební stránky

  superkarma: 0 26.01.2013, 10:56:01
 2. avatar
  [8] kobližka [*]

  Doufám,že nikdo ze svatebních hostů neměl dřevěnou nohu a netrpěl fóbií z eskalátorů....Sml30 Jestli si někdo myslí,že excentrická svatba mu zajistí manželské štěstí.... proč ne....Sml80.Já bych teda tohle nevolila.

  superkarma: 0 09.10.2010, 21:32:50
 3. [7] Anai [*]

  Heather — #6 Já svatby miluju a tohle je originální - proč ne? Klasiku maj všichni Sml30 . Na tohle OC mám šílený vzpomínky. V Palladiu jsem si v létě vybrala v CCC botičky a oni je neměli v mém čísle - poslali mě do Šestky. Vypátrala jsem přes IDOS spoj (nemám auto) z centra a vydala se na dlouhou a strastiplnou cestu. Když jsem vystoupila z Busu, NIC jsem neviděla, žádný obchoďák, jen kraj nějakého parkoviště - zmateně jsem začala kroužit okolo a ptát se kolemjdoucích. Přišla jsem až k nějakému velkému "bunkru", do kterého nevedl žádný vchod. Řekla jsem si: zřejmě přilehlý sklad... Pak jsem uviděla cedulku s šipkou a tak jsem vzteky prskajíc jako křeček vystoupala po silnici nhoru na další parkoviště na střeše centra, riskujíce střet s  autem (chodník tam nebyl) a poté objevila výtah, který mě svezl k vytouženému obchodu. Boty jsem koupila a jedna z prodavaček mě dovedla i k východu. Označení fakt nulové - zevnitř i zvenku - snad někde nějaký hlavní vchod, ale ten jsem kroužíc po centru fakt sama nenašla... Prodavakča pravila, že od nich jezdí nějaký speciální bus do Dejvic. Po půlhodině čekání na zastávce jsem zjistila, že má hodinové intervaly. Asi jsem blbá, nebo stará, nebo co, ale do tohodle centra mě už nikdo MHD nedostane ani za nic... leda že by mě tam čekala ta svatba, samozřejmě moje Sml30Sml57. Zlatý Chodov, nebo Arkády, co jsou na metru!

  superkarma: 0 08.10.2010, 08:19:14
 4. avatar
  [6] Heather [*]

  Nevím, co se svatbama všechny tolik naděláte Sml80 Je přece úplně fuk, jak se to provede - nejde přece o svatbu, jde o manželství, ne? Sml80

  1. na komentář reaguje Anai — #7
  superkarma: 0 08.10.2010, 07:42:08
 5. avatar
  [5] enka1 [*]

  Ještěže jim ty schody nepustili obráceněSml16

  superkarma: 0 05.10.2010, 06:47:31
 6. [4] mindulinka [*]

  Tak fotky na eskalátoru mě opravdu dostaly - ale spíš negativně.

  superkarma: 0 04.10.2010, 16:31:12
 7. [3] ova9 [*]

  ........nezavidim jim takovou svatbu, k zavideni je opravdu jen svatebni cesta s plavbou po Stredozemnim mori

  superkarma: 0 04.10.2010, 15:23:59
 8. [2] jastura [*]

  to si na tu svatbu raději našetřím a udělám si ji po svém a bez cesty, než takhle...Sml24

  superkarma: 0 04.10.2010, 15:12:51
 9. avatar
  [1] Eliana [*]

  ...jestli si to tak přáli tak asi dobrý, jediný k závidění je ta svatební cesta :-)

  superkarma: 0 04.10.2010, 15:08:21

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme