Obchodní centrum Šestka v Praze 6 zažilo v pátek 1. října Bláznivou svatbu. Vítězové stejnojmenné soutěže snoubeneckých párů byli oddáni přímo v OC Šestka starostou Městské části Praha 6 a svatebčany se tak stali i návštěvníci centra.

Uspořádání této svatby v hodnotě 150 000 Kč bylo hlavní výhrou soutěže Bláznivá svatba. Ta probíhala v OC Šestka v červnu a několik snoubeneckých párů se v ní utkalo v nejrůznějších veselých i fyzicky náročných disciplínách. Mladý pár z Kladna – Martina a Martin –  se stal výhercem soutěže a začal chystat plánovanou Bláznivou svatbu.

svatba

„Jsme sehraný a veselý pár, a proto jsme vítězství v soutěži trochu i čekali. Svatební přípravy byly o to radostnější,“ říká čerstvý novomanžel Martin, a dodává, „rodiče to vzali sportovně, a i když byl obřad v obchodním centru Šestka velmi originální, neztratil nic ze svého svatebního kouzla a splnil naše představy.“

svatba

Nevěsta přijíždějící k oltáři po eskalátorech, svatební obřad v pasáži mezi obchody, doprava svatebčanů autobusem s logem obchodního centra - bláznivá svatba, jak má být! Z obřadu novomanželé zamířili společně se svatebčany na hostinu do Horního Bezděkova. Nyní už se Martin a Martina těší na svatební cestu – romantickou okružní plavbu po Středozemním moři.

svatba

Základní informace o obchodním centru Šestka:

Obchodní centrum Šestka nedaleko letiště Praha-Ruzyně na křižovatce Evropské ulice a Pražského dálničního okruhu bylo otevřeno v listopadu 2006. Na ploše více než 27.500 m2 nabízí svým návštěvníkům stovku obchodů včetně restaurací, kaváren a rychlého občerstvení. Vedle hypermarketu Albert se zde nachází prodejny populárních módních značek, luxusních oděvů, obuvi  i vybavení pro sport a volný čas. Je zde knihkupectví, parfumerie, obchody s elektronikou a domácími spotřebiči i hračkami. Součástí OC Šestka je také banka, kadeřnictví, nehtové studio, květinářství, rychločistírna, značková prodejna a servis mobilních telefonů, optika nebo dětský koutek. Obchodní centrum provozuje také bezplatné autobusové linky na trase Dejvická – obchodní centrum Šestka – Dejvická a Slaný – obchodní centrum Šestka – Slaný. Zdarma je také parkování a wi-fi připojení na internet.

Neobvyklé architektonické pojetí obchodního centra se zelenými zatravněnými stěnami a originálním střešním parkovištěm umožnilo zakomponování do okolní krajiny a podtrhlo ekologický ráz projektu. Interiéry obchodního centra jsou vybaveny celou řadou designových prvků. Obchodní centrum Šestka z dílny studia d u m architekti získalo třetí místo v architektonické soutěži Grand Prix architektů v kategorii novostavba roku 2007.

Základní informace o společnosti Europolis:

Europolis Real Estate Asset Management

Skupina Europolis byla založena v roce 1990. Europolis Real Estate Asset Management spravuje investiční aktivity společností EBRD, AXA Investment Managers, Union Investment Real Estate a Europolis AG v regionu střední a východní Evropy. Zabývá se akvizicí komerčních nemovitostí, developmentem a správou nemovitostního portfolia. K základním firemním hodnotám patří profesionalita, špičková úroveň budovaných i spravovaných nemovitostí a transparentnost podnikání. Portfolio řízené společností Europolis tvoří v současné době více než 40 projektů z oblasti kancelářských budov, nákupních center a logistických parků v  České republice, Maďarsku, Polsku, Chorvatsku, Slovensku, Rumunsku, Rusku a  na Ukrajině.

Tisková zpráva

Reklama