U této značky jsme zvyklé na luxusní doplňky, extravagantní módu, ale bižuterie nám k ní moc nešla. Jak vypadá, z jakých je materiálů a čím se inspiruje, se můžete dozvědět právě dnes.

Iniciály, pro které je tato značka milována (ale i zavrhována), se objeví i na nové kolekci bižuterie. Nejen slavné iniciály LV se ale staly hlavním dekorativním motivem, který zdobí náramky, náhrdelníky a prsteny.

náramky

NÁRAMEK z kovu, pryskyřice a laku - 13 000,- Kč

NÁRAMEK z kovu, pryskyřice a laku - 13 000,- Kč

 

Dalším je speciální pantový závěs a slavný zámeček S-lock, tradiční prvky převzaté z kultovních cestovních kufrů. Objevují se v postříbřené podobě na náramku z černé pryskyřice a laku. Sadu dotváří prsten ve stejném stylu.

 

náramek 

náramek a prsten

Náramky z pryskyřice jsou zdobené technikou vícebarevného rytí do kovu nebo želvoviny.

LÍMEC ze žlutého kovu – 23 900,-Kč

Současný módní hit – Límec a náramek v jedné sadě – oslňuje svým leskem, i když není ze zlata.

NÁRAMEK ze žlutého kovu – 18 400,-Kč

límeček a náramek

Obdiv ke stylu Art Deco je patrný v geometrických korálech na několika vláknech, prokládaných kovovými střapci, a kombinacemi lesklých kulatých a fasetovaných korálků zdobených swarovskými kameny. Výsledkem je úchvatný doplněk ve stylu třicátých let, velmi vhodný i na večerní příležitosti.

náhrdelník

Padesátým letům zase skládají poctu korále v šedobílé paletě, s pryskyřičnými korálky a sametovou stuhou. Sadu doplňuje prsten, náušnice a brož ve stejném stylu.

náhrdelník

PRSTEN z kovu, pryskyřice a Swarovski Elements. – 6 550,-Kč

 

Foto: Louis Vuitton

Čtěte také:

Reklama