Smutný příspěvek o týraných ženách zaslala k dnešnímu tématu čtenářka Blesksoft. Násilníkovi nevěřte žádnou kytičku ani dárek a utečte od něj!

Přečtěte si o usmiřování, kterému byste podlehnout neměla. Více v příspěvku čtenářky Blesksoft...


Asi vám to přijde hloupé, že k tak krásnému tématu napíšu tak smutný příspěvek. Mně vždycky, když slyším slovo usmiřování, naskočí husí kůže po celém těle. Vzpomenu si totiž na ženy, co vypráví svůj příběh a je to vždy jak přes kopírák. Zbil mně, zkopal mně, tloukl mi hlavou o zeď a pak přišlo usmiřování. Přinesl kytičku, dárek, omlouval se, že už to nikdy neudělá. Jenže za nějaký čas, a časové intervaly se zkracovaly, to přišlo opět. Bití ponižování, omlouvání se, usmiřování. A takhle to bylo do doby, až jednou jsem se probrala v nemocnici s polámanými žebry, otřesem mozku... A to už nepřišel, neomlouval se, nebylo usmiřování. Seděl ve vazbě za týrání, pokus o vraždu... Bohužel některé ženy i nepřežily. Mluvím o týraných ženách, které se nedokázaly postavit násilníkovi a vždy daly na sladké řečičky, že už to nikdy neudělá. Prostě neustálé usmiřování. Fandím těm ženám, co se dokázaly postavit a teď třeba pomáhají jiným, stejně týraným jako byly kdysi ony. Držím jim palce a mají můj velký obdiv.

S pozdravem,
Blesksoft
A hezký víkend!

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 16. 11. 2012: Nejkrásnější usmiřování

  • Zavzpomínejte na své nejkrásnější usmiřování!
  • Proč jste se tenkrát pohádali?
  • Kdo přišel za tím druhým první, usmířit se?
  • Jak usmíření proběhlo?
  • Zhojilo usmiřování rány z hádky zcela, jen částečně, nebo nic nevyřešilo?

Své příběhy posílejte e-mailem na adresu redakce (viz níže), a to nejpozději 16. 11. 2012 do 15.00 hodin. Váš text ať je dlouhý alespoň jako dva tyto odstavce, tedy chcete-li mít šanci na získání dárku - usmiřovací erotické hry Laškování od firmy Albi.

laškování

Reklama