Diskuze

Biorezonátory Q-Link, konečně zázrak nebo zase podvod?

Dostala jsem tip od kamarádky na bioezonátory Q-Link® USA. Prý se to léta používá celosvětově. Nejvíce vědecky prozkoumaná a ověřená ochrana proti mobilům, WiFi, elektrosmogu, na harmonizaci biopole organismu, pro vitalitu, energii atd. Nosí to i celebrity, Salma Hayek, Orlando Bloom, Madonna, Sarah Jessica Parker, Mick Jagger atd. www.q-link.eu. Máte s tím někdo prosím zkušenosti?

Tohle píší:

Jste chronicky unavení? Denně vyčerpaní? Neklidní? Nesoustředění? Trpíte nespavostí? Depresí? Syndromem vyhoření? Máte často migrény, infekční onemocnění, nevysvětlitelné bolesti, alergie? Nemůžete otěhotnět? Mají vaše děti poruchy učení a chování?

Tyto a mnohé další zdravotní potíže jsou v současnosti stále častější. Moderní medicína je hází do jednoho koše se společným názvem „civilizační choroby“. Bezradní lékaři neurčitě a mlhavě hovoří o imunitních poruchách, vlivu chemie, plastů, znečištění, stresu, psychosomatice atd., ale přesný původ, příčiny a způsob léčení neznají. Farmaka pouze zmírňují průběh, odstraňují nejtěžší následky, pomáhají v neutěšeném přežívání. Ani přírodní metody, jako je zdravá strava, vitamíny, byliny, pohyb, cvičení atd. často neúčinkují. Co s tím? Co se děje? Jsme ve slepé uličce?

V posledních letech formulují vědci z více amerických univerzit a výzkumných ústavů převratnou hypotézu. Výše uvedené patologické jevy jsou způsobeny narušením informačního systému těla. Díky nejnovějším měřicím přístrojům, zvaným SQUID a SERF, které pracují na principu kvantové mechaniky, supravodivosti a používají nanotechnologie, se podařilo změřit dosud neznámé velmi slabé elektromagnetické pole živých organismů.

19.06.2015 - O zdraví a nemocech - autor: Angelia

Nutná registrace

Pro přispívání do diskuzí je nutná registrace.

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Rubrika: Ostatní

Novinky

Dnešní vydání

Doporučujeme

Nově založené

Nejprohlíženější

Nejdiskutovanější

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme