Mrazivé, sychravé dny, vítr, časté střídání teplot, suché, přetopené místnosti. Toto všechno s sebou přináší zima. Ačkoliv se snažíme volit vhodné oblečení a chráníme se, jak se dá, pro tělo je toto období velkou zátěží. Pokožka je vysušená, má větší sklony k přecitlivělosti, rty popraskané a výrazné střídání teplot neprospívá ani našemu organismu. Alespoň částečnou úlevu a prevenci před různými nepříjemnými dopady zimy představují tři čistě přírodní, BIO přípravky Weleda - rakytníkový sirup, pleťový krém a ošetřující tyčinka na rty. Zatímco sirup nám dodá sílu „zevnitř" a pomůže zvládnout období častých nachlazení, krém a balzám na rty se postarají o zimou trpící pokožku.

Bobule rakytníku, bohaté na vitamíny a antioxidanty v sirupu, a čisté rostlinné a přírodní éterické oleje s voskem v péči o pleť. Přesně těchto cenných surovin z přírody využívá trojice produktů vhodná pro náročné, zimní období. Pojďme si jednotlivé BIO přípravky Weleda představit blíže:

  • weledaBio rakytníkový sirup Weleda - bobule rakytníku jsou bohaté na vitamín C a další cenné vitamíny a antioxidanty (vitamín A, betakaroten, flavonoidy). Právě vitaminy hrají důležitou roli při ochraně buněk, proto je tato vitaminová bomba vhodná jako prevence nachlazení či chřipkových onemocnění. Sirup posiluje obranyschopnost organismu, a to zejména v období zvýšené námahy či při nepříznivém počasí. Sirup se dá rozmíchat ve vodě nebo čaji pro osvěžující a posilující nápoj jedinečné chuti. Neobsahuje cukr, proto je vhodný i pro diabetiky. K dostání v Klubových prodejnách Weleda (seznam je k dispozici na www.weleda.cz), a v lékárnách za cenu 200 ml 229 Kč.
  • weledaColdcream Weleda - velice výživný krém je vhodný zejména pro chladné roční období, dodává pokožce potřebný tuk, aniž by ji zatěžoval. Díky svému složení z čistých rostlinných olejů a včelího vosku vytvoří na pokožce ochranný film, aniž by omezoval její dýchání. Po ošetření je pokožka pružná a zregenerovaná, éterické oleje s růžovým olejem navíc pokožku příjemně provoní. Hodí se nejen k péči o pleť, ale také k ošetření namáhané pokožky rukou, zhrubělou kůži například na loktech či kolenou, a podobně. K dostání v Klubových prodejnách Weleda (seznam je k dispozici na www.weleda.cz), a ve vybraných lékárnách za cenu 30 ml 179 Kč.
  • weledaTyčinka na rty Everon Weleda - účinná ochrana rtů před nepříznivým počasím s přirozeným UV faktorem 4. Pečující složky v podobě másla karité, candelilly a růžového vosku dokonale ošetří citlivou pokožku rtů a zároveň mají hojivé účinky. Tyčinka zabraňuje pálení a popraskání rtů a perfektně se hodí jako podklad pod rtěnku. K dostání v Klubových prodejnách Weleda (seznam je k dispozici na www.weleda.cz), za cenu 119 Kč.

Výrobky Weleda mají novou certifikaci NaTrue, která garantuje nejvyšší kvalitu čisté přírodní kosmetiky a BIO kosmetiky. Více informací na www.weleda.cz, www.natrue.org, www.natrue-label.com

Víte, že...

Kosmetika označená certifikátem NaTrue je vyráběna z nejčistších dostupných přírodních surovin. Díky třem úrovním poskytuje toto označení přehledné informace i pro nejnáročnější uživatele (* - přírodní kosmetika, ** - přírodní kosmetika s podílem BIO ingrediencí, *** - Biokosmetika). Na všech úrovních je zaručena absence syntetických konzervačních látek, syntetických barviv či parfemace, výrobky neobsahují parafín, vazelínu ani jiné ropné produkty a výrobky ani suroviny nejsou testovány na zvířatech.


Weleda je švýcarská farmaceutická firma vyrábějící přírodní léčiva a kosmetiku. Vznikla v roce 1921a dnes je celosvětově největším výrobcem léčiv přírodní medicíny a čisté přírodní kosmetiky a Bio kosmetiky. Dceřiné společnosti a obchodní zastoupení nalezneme ve více než 50 zemích světa.
Cílem přípravků Weleda je podpora a obnovení zdraví člověka. V duchu svého motta „V souladu s člověkem i přírodou" usiluje Weleda o ekologicky co nejšetrnější výrobu.

Reklama