Zdraví

Bílý čaj s přírodní péčí o vaší krásu


Příroda je mocná čarodějka. Nabízí nepřeberné množství kouzelných vůní, šťavnatých barev a chutí. Dnes se k přírodě obracíme stále častěji. Trendem je jemná a přirozená krása, a proto vyhledáváme kosmetické přípravky vyrobené z čistých přírodních ingrediencí. Oblíbená značka Fa společnosti Schwarzkopf & Henkel vás spolehlivě vtáhne do světa voňavé přírodní péče. Vyzkoušejte produkty z nové řady Fa Natural Bílý čaj, které obsahují přírodní výtažky z bílého čaje.

Řada Fa Natural Bílý čaj – seznamte se s těmito krásnými novinkami!

Sprchový gel Fa Natural & Pure Bílý čaj a Bambus

Sprchování je pro mnohé z nás více než jen každodenní očista těla. Je to rituál, během kterého ze sebe smyjeme shon a doplníme energii. Skutečný zážitek ze sprchování nyní nabízí křišťálově průzračný sprchový gel Fa Natural & Pure Bílý čaj a Bambus, který obsahuje přírodní výtažky z bílého čaje, bambusu a pečující vitaminy. Dodá vám pocit čisté a jemné pokožky a osvěží vaše tělo i mysl.

• Nové sprchové gely Fa Natural & Pure Bílý čaj a Bambus, 250 ml, jsou k dispozici v maloobchodní síti za doporučenou cenu 59,90 Kč.

Bílý čaj představuje ten nejjemnější a nejznamenitější druh čaje. Dříve jej směli popíjet jen čínští císaři, tak byl vzácný a výjimečný. Již po staletí je ceněn pro své jedinečné vlastnosti - lahodná chuť potěší naše smysly a účinné přírodní složky navíc prospějí našemu zdraví. Za příznivými účinky bílého čaje na lidské zdraví stojí jeho vysoký obsah přírodních antioxidantů, které úspěšně bojují s volnými radikály, a tak zabraňují předčasnému stárnutí.

Pěna do koupele Fa Natural & Soft Bílý čaj a Bambus

Plná vana voňavé pěny je příjemným způsobem relaxace, který si ve chvilce můžeme dopřát v pohodlí domova. V teplé vodě se vaše tělo uvolní a odplaví se z něj únava a stres. Pro všechny, kteří milují voňavou lázeň, připravila značka Fa novinku v podobě pěny do koupele Fa Natural & Soft Bílý čaj a Bambus. Jemná krémová receptura obsahuje výtažky z bílého čaje a bambusového mléka. Vaší pokožce poskytne bohatou péči a znatelný pocit hebkosti a jemnosti.

• Pěny do koupele Fa Natural & Soft Bílý čaj a Bambus, 500 ml, dostanete v maloobchodní síti za doporučenou cenu 79,90 Kč.

Deosprej Fa Natural & Pure Bílý čaj

Další novinkou řady Fa Natural Bílý čaj je deosprej, který obsahuje přírodní výtažky z bílého čaje a který vám zaručí 24hodinovou ochranu před vznikem nepříjemného tělesného pachu. Jemná receptura pečuje o vaši pokožku a chrání ji. Navíc si užijete nádhernou dlouhotrvající a jemnou vůni.

• Deospreje Fa Natural & Pure Bílý čaj, 150 ml, jsou k dispozici v maloobchodní síti za doporučenou cenu 69,90 Kč.

Roll-on Fa Natural & Soft  Bílý čaj

Díky účinné receptuře antiperspirantu nabízí nový roll-on Fa Natural & Soft Bílý čaj spolehlivou 24hodinovou ochranu před vznikem potu.
Roll-on Fa Natural & Soft Bílý čaj je k dostání v maloobchodní síti za doporučenou cenu 64,90 Kč.

Fa pro pocit příjemné svěžesti. Více na www.svezest-fa.cz

   
18.03.2008 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

  1. avatar
    [2] verkaH [*]

    Nejraději v tekutém stavu, teplý a klidně několikrát denně.

    superkarma: 0 18.03.2008, 15:24:32

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme