Americká značka G.U.M. uvedla na trh vynikající koncepty péče o zuby v podobě řad SensiVital a Original White. U dnes zcela obvyklých témat péče o zdravé dásně, respektive bělení zubů, se tímto objevují zcela nové a mnohem dokonalejší technologie. Produkty SensiVItal se vyznačují skutečným, nikoli jen reklamou deklarovaným, trojím účinkem. Primárně poskytují péči eliminující citlivost zubů za pomoci 5% dusičnanu draselného. Následné kroky k ošetřování citlivých zubů pak efektivně pečují i o širší problematiku. Alantoin, provitamin B5, vitamin E a aloe vera revitalizují dásně, posilují jejich imunitu a působí proti volným radikálům. Patentovaná kombinace fluoridů a isomaltu pak účinně remineralizuje zubní sklovinu. Řada Original White pak bělí zuby efektivním a šetrným způsobem se zaměřením na nejméně dostupná místa. Nově užívá mikronizovaný silikát s vysoce čisticím účinkem jemně odstraňující pigmenty z povrchu zubů a aktivní ingredienci PEG, která pigmenty rozpouští a brání jejich následné tvorbě. Zvýšená fluoridace chrání a upevňuje minerální hustotu zubní skloviny, a brání tak tvorbě zubního kazu. 

 

GUM Sensivital gel

Zdravé dásně a zdravé zuby nebolí. Bohužel přirozeným procesem stárnutí naše dásně ustupují a zubní sklovina eroduje, což vede k odhalení zuboviny a v konečném důsledku ke vzniku citlivosti zubů. GUM Sensivital gel byl vyvinut tak, aby chránil před bolestí po celý den a zároveň posilňoval přírodní obranyschopnost úst. Speciální formule revitalizuje dásně a remineralizuje zubní sklovinu. Trojí účinek: 1. 5% dusičnan draselný, klinicky prokázaná látka proti citlivosti zubů; 2. alantoin, provitamin B5, vitamin E a aloe vera revitalizují dásně, posilují jejich imunitu a působí proti volným radikálům; 3. kombinace fluoridů 1490 ppm a isomaltu účinně remineralizuje zubní sklovinu. Obsah balení 75 ml. Obsahuje: 0,33% fluorid sodný, 5% dusičnan draselný

 

 

GUM Sensivital výplach 500ml

Zdravé dásně a zdravé zuby nebolí. Bohužel přirozeným procesem stárnutí naše dásně ustupují a zubní sklovina eroduje, což vede k odhalení zuboviny a v konečném důsledku ke vzniku citlivosti zubů. GUM Sensivital ústní výplach byl vyvinut tak, aby chránil před bolestí po celý den a zároveň posilňoval přírodní obranyschopnost úst. Speciální formule revitalizuje dásně a působí proti procesu stárnutí. Jemné složení s velmi osvěžujícím účinkem, neobsahuje žádný alkohol. Výplach je proto vhodný i pro osoby s aftami nebo s puchýřky v ústech. Ústní výplach G.U.M Sensivital má trojí účinek: 1. 5% dusičnan draselný účinně působí proti citlivosti zubů (klinicky prokázáno); 2. provitamin B5, vitamin E a aloe vera revitalizují dásně, posilují jejich imunitu a působí proti volným radikálům; 3. patentovaná kombinace fluoridů 1490 ppm a isomaltu účinně remineralizuje zubní sklovinu. Obsah balení 500 ml. Návod: Vyplachujte 2x denně po vyčištění zubů po dobu nejméně 30 sekund. Upozornění:

 

 

Více informací a objednání výrobků na stránkách společnosti Profimed ZDE

Reklama