Bílá k zimě neodmyslitelně patří, tak proč se jí vzdávat na oblečení? Některé značky bílou doslova hýří a můžete se do ní obléknout od hlavy k patám. Že vám přijde nepraktická? To je věc názoru

Bílá barva patří k velmi oblíbeným, tak proč se jí vzdávat jenom proto, že venku fouká, sněží, nebo je pošmourno. Naopak bílá nám navodí sváteční atmosféru. Bílá je barvou liturgickou, a proto se hodí nejen k adventu, který právě prožíváme, ale i k nadcházející zimě a Vánocům..

Ale to jsem trochu odbočila. Bílá, kterou mám na mysli, je spíš bílou lomenou, hřejivou a přívětivou. Je bílou barvou vlny, smetany, mléčné čokolády, zkrátka věcí, které v nás vzbuzují jen příjemné asociace.

Líbí se nám bílé kabáty, ale bojíme se, že bychom si v nich dlouho nepobyly? Ano, hodí se spíš na cestu autem než MHD, ale existuje spousta dalších bílých věcí, které si můžeme užít i v zimě. Co třeba bílý twinset, mikina, nebo džíny, které se snadno perou?

Co vy na to? Pokud tak trochu rády provokujete, jděte do bílé.

Foto: Tamsin a ZOOT


Žena-in Vánoční nákupní zóna: Podívejte se, co jsme pro vás připravili s internetovým obchodem ZOOT:http://www.zoot.cz/kolekce/1695/zena-in/888/zena-in

Ve spolupráci s Ježíškem dělá radost ZOOT!

Čtěte také o aktuálních barevných kombinacích

Reklama