Bílá košile určitě patří k základním stavebním kamenům našeho šatníku. Stejně jako malé černé, trenčkot nebo lodičky, jsou už klasikou, která nepodléhá módním trendům. S bílou košilí nikdy nešlápnete vedle, když chcete vypadat upraveně a čisťounce.  A v podstatě je jedno, jestli si ji oblečete k džínám, nebo ke společenským kalhotám, či sukni. Bílá košile dá našemu vzhledu šmrnc.

bílá košile bílá košile

Záleží už jen na střihu a materiálu, abyste se v košili cítila co nejlépe. Jestli dáváte přednost košilím, které jsou těsně upnuté na tělo, doporučuji materiál s příměsí lycry. Je to skvělý vynález, protože na první pohled není znát, že je pružná skoro jako tričko, a vy s ní budete cítit mnohem pohodlněji, protože nikde „netáhne“, ani neškrtí a přitom dovoluje maximální zúžení.

Poslední dobou zažívají renesanci i košile - body, které se vrátily s módou vyšších pasů a košilí zasunutých do kalhot nebo sukní. 

Že to není nic pro vás?

Nevadí, bílou košili můžete nosit způsobem, jaký  vám vyhovuje, aniž byste se prohřešila proti módnímu diktátu. V případě bílé košile vlastně žádný neexistuje, je to kousek, který má neskutečné množství variant a přesto zůstává klasikou.


  • perwollPerwoll White Magic s efektem obnovení bílé

Perwoll White Magic s efektem obnovení bílé má speciální složení, které brání zašednutí bílého prádla. Kromě toho je prvním speciálním pracím prostředkem, který s každým vypráním obnovuje bílou barvu, takže stále září jako nová. Je vhodný zejména pro bílé oblečení a všechny druhy tkanin od bavlny přes vlnu a hedvábí až po umělá vlákna. Díky inovačnímu složení s efektem obnovení bílé se dokonce již zašedlá bílá opět rozzáří jako nová!

Více na www.perwoll.cz

Reklama