Určitě už všechny víme, že ani sebekrásnější modelka není dokonalá. Za to, jak smyslně na titulce módního magazínu vypadá, mohou i šikovní grafici. Uberou jí několik kilogramů, vyhladí vrásky či vyzmizíkují faldíky... My pro vás ale máme také několik triků, jak se udělat sexy, pokud sama sebe chcete vyfotit například v plavkách či spodním prádle a snímkem se pak pochlubit své drahé polovičce nebo na sociální síti!

Stačí jen vědět, na co si dát při pózování pozor... :) Alespoň na to upozorňuje podle amerického Cosmopolitanu Australanka Mel, která inspirovala hned několik žen. Mel zveřejnila snímek, kde spojila své dvě fotografie - na jedné vypadá, jako by měla několik kilogramů navíc. Na druhé je najednou štíhlejší, jako mávnutím kouzelného proutku.

Obě fotografie ale vznikly několik minut po sobě. V tom je ten vtip. :) „Prostě vím, jak pózovat. V tom je celý ten trik,“směje se Mel. „Prozradím vám, jak vypadat na fotce jako modelka, aniž byste kvůli focení musela držet nějaké přísné diety a podobně,“ dodává.

Teď si všimněte, jak vypadá Mel na fotce vlevo a vpravo, a co všechno se u ní na snímku změnilo:

bikiny

Podle Mel záleží na detailech, podívejte se sami:

1. Před focením vyjměte mobil z obalu, výsledná fotografie bude vypadat lépe.
2. Jiný spodní díl plavek. Místo červených si pak oblékněte jiný díl, například černé. A o velikost větší.
3. Musíte si rozpustit vlasy, sepnutý ohon není to pravé ořechové.
4. Narovnejte se, vystrčte prsa a zatáhněte bříško.
5. Mírně se rozkročte a dejte si ruku ležérně v bok.
6. Usmějte se!
7. Ustupte o krok vzad.

Podívejte se nejen na Mel, ale i další dívky, které se blonďatou fitness trenérkou nechaly inspirovat a své fotografie zveřejnily na Instagramu. Opravdu stačí jiný postoj a rázem všechny dívky vypadají lépe a jinak. :)

biki2

biki3

biki4

Foto: Instagram

Čtěte také:

Reklama