Bulvár

Bidýlko-klec nikdy!!!

Děkujeme za další příspěvek na dnešní téma. Poslala nám ho čtenářka Věra a je o Karlíkovi

Jak už můžete usoudit z nadpisu, neštěká to ani nemňouká. Náš mazlík,andulka Karlík, je v pořadí třetí svého druhu. Nyní s námi díky benevolenci správy penzionu, kde bydlíme, může dožívat v minibytečku. Karlík/samička-pokus o vtip/ sice vlastní přepychovou klec s hračkami v okolí a krásnými větvemi na posezení, ale zdržuje se mimo klec. Přes den se krmí a " zpívá "- andulky nejsou zrovna moc jako Destinová či Caruso.

Ale úderem 19.30 bryskně přelétá do visutého pelíšku. I po nedávném přestěhování si rychle zvykla a nabere vždy správný směr. V rohu našeho jediného  pokoje, kde žijeme i nocujeme, má postýlku-bidýlko na nízké komodě..Manžel vytvořil umnou konstrukci-dva velké květináče s filodendrony, mezi nimi tři bidélka z proutí a větví. Andulka zaujme spací polohu a  z p ů s o b n ě  se posadí a spí celou noc. Ráno opět velmi disciplinovaně  č e k á , až se vyhrabeme z postele / vstáváme brzy / , a ona odlétá směr kuchyňka do denního stanoviště, kde ji čeká voda a granulky.

Údržba ptačí postýlky je složitá, páníček denně poctivě mění andulkou v noci použitou podestýlku pod oběma květináči. Díky dnešní komerci má materiálu moře-reklamní letáky zásadně nevyhazujeme. Procesu očisty říkáme kydání hnoje, jen místo stáda krav máme jednu bohatě vyměšující andulku Karlíka, kterého milujeme, je naším kamarádem již 10 let a ledacos umí a potěší vždy.

Věra

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Díky za příjemné ptačí zpestření dnešního tématu

A co vy, milé ženy-in? Kde se nejraději uvelebí váš domácí mazlíček? Má nějaké netradiční místo, kde spí nebo odpočívá? Napište nám, dnešní téma je tu od toho, abyste se pochlubily se svými domácími mazlíčky a jejich postýlkami

redakce@zena-in.cz

   
27.07.2010 - Blog redakce - autor: Dana Haklová

Komentáře:

 1. avatar
  [3] Myškomedvídek [*]

  Myškomedvídek — #2 TO JE MAŠE PEPINKA,MÁME JÍ TAKÉ MOC RÁDI,JE TO ROČNÍ SAMIČKA PAPOUŠEK HORSKÝSml79

  superkarma: 0 27.07.2010, 19:02:33
 2. avatar
  [2] Myškomedvídek [*]

  1. na komentář reaguje Myškomedvídek — #3
  superkarma: 0 27.07.2010, 19:01:25
 3. avatar
  [1] enka1 [*]

  Sml16bráchova andulka se kdysi naučil kašlat jako jeho (bráchova) dcera a švagrová, než na to přišli, několikrát zbytečně v noci vstávala

  superkarma: 0 27.07.2010, 10:58:51

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme