BIBLE DALÍ, vzácné setkání víry a umění. Jedinečné vydání, jedinečná investice. Monumentální dílo, které se vymyká běžnému chápání knižní podstaty.

Dílo, které se dotýká srdce i rozumu. Limitováná edice 444 kusů Bible Dalí je ručně vázána do kvalitní kůže, s pozlaceným podpisem obdivovaného mistra, do nějž je v unikátních kombinacích vsazen čtvrtkarátový briliant a tři drahé kameny. Každý jeden kus této vzácné knihy je evidován a opatřen pořadovým číslem a certifikátem.

105 ilustrací Salvadora Dalího, 900 stran

Kniha s rozměry 35 x 47 centimetrů a váhou 15 kilogramů je vskutku viditelnou investicí.

fotojednab

Okamžitě po svém vydání se stala součástí knihoven Papeže Benedikta XVI.,Prezidenta Václava Klause i Kardinála Dominika Duky, jenž o ní prohlásil: „Ilustrace Salvadora Daliho nám připomínají, že Bible, Boží slovo, k nám přichází z jiného světa, světa krásy a dobra. Také nám připomínají zásluhu Španělska o krásu biblického jazyka.“

ilustrace

Bible Dalí je rodinnou pokladnicí citu a investic. Její hodnota roste úměrně s časem, finančníky je považována za movitý majetek, zatímco umělci je chápána jako odkaz a sbírka nejslavnějšího surrealisty všech dob, Salvadora Dalího, jehož ilustracemi je hojně doplněna.

fotodvab

Realizujte svou výjimečnou investici a vyberte si svou Bibli Dalí na www.bibledali.cz,
Nákup Bible Dalí je vaším významným krokem do světa investic.

redakční zdroje

Reklama