Taky se vám zdá, že se na Vás ze všech stran valí reklama, reality show a komerce všeho druhu? A co erotika a sex? Joj, říkáte, že toho je taky všude moc? I tady, na Žena-in.cz ? Ať s tím jdeme někam? Pak nečtěte dál…. :o)))

 

Protože dnes je pondělí, začíná pracovní týden a to už samo o sobě působí na mnoho lidí poněkud depresivně. A jak z deprese ven? Každý z nás má zcela jiné metody a způsoby, jak se vrátit zpět do svého pozitivního stavu. Někdo si jde zaplavat, zacvičit, přečte si něco hezkého, podívá se na nějaký pěkný film….. a někdo si srovná hladinku třeba nádherným a vzrušujícím milováním. A proč ne? Jo aha, říkáte, že jste v práci, kde se jaksi nemůžete jen tak mýrnyx týrnyx oddat svému chtíči a pořádně se rozparádit.

 

Nevadí! Pokud patříte mezi ty, pro které je erotika příjemným zpestřením a obohacením života a když už si ji v dané chvíli nemůžete naplno prožít, tak vám postačí si něco pěkně lechtivě napsaného přečíst, jste právě nyní na tom nejsprávnějším místě.

 

Ale nebojte, nebudete psát své příběhy o milování, to už tady bylo. My si tady dnes uděláme takový malý vzpomínkový den.

 

Jakési ohlednutí za posledním rokem. Protože přesně v září 2004 začalo každý pátek vycházet naše pravidelné Erotické jiskření.

 

A tak budeme dnes jiskřit. V průběhu den si budete moci připomenout některé příběhy plné vášně, lásky a sexu, které vyšly na našem magazínu.

 

A tak se můžete těšit na ty, které vás nejvíce naštvaly, pobouřily, pobavily, vzrušily, zklamaly, pohoršily či znechutily. Bude to zkrátka takový erotický průřez na Žena-in.cz.

Reklama