Styl

Bezstarostný styling pro vaše lokny a vlny

kulmaAť už je vám blízký romantický styl, či raději volíte spíše sportovní, vlnám se rozhodně nevyhýbejte a užijte si tento aktuální vlasový trend naplno a bez obav. Společnost Philips přichází v září na český trh s novou kónickou kulmou ProCare HP8619. Ta s jemným sametovým povrchem Soft Touch zajišťuje bezpečný styling bez rizika popálenin při kontaktu s vyhřívaným válcem, zároveň jedinečný indikátor „hotovo“ zamezuje přehřátí vlasů.

Co je to kónická kulma

Kónická nebo také loknovací kulma se směrem k rukojeti rozšiřuje a nemá klip či kleště, které vlasy přidržují. Vlasy se na ní natáčejí opačně než u běžné kulmy, tzn. od kořínků
ke konečkům. Je jednodušší pro manipulaci, a proto je pro tvorbu vln domácím prostředí ideální.

Jedinečný povrch pro dokonalou ochranu

Nová kónická kulma Philips ProCare HP8619 disponuje válcem o šířce 13 – 25 mm, jehož jemný sametový povrch Soft Touch poskytuje dokonalou kontrolu a tepelnou ochranu. Ženy tak mohou s jistotou, pohodlně a bezpečně upravovat své vlasy, a to i na těžko přístupných místech. Tato vrstva zároveň chrání před přímým kontaktem s vyhřívaným válcem prsty, uši, krk a vlasovou pokožku. To vše bez nutnosti kompromisů ke stylingu.

Dokonalý přehled a bezpečnost

S novou kónickou kulmou Philips ProCare HP8619 máte dokonalý přehled a kontrolu doslova nad každým krokem. Jedinečný indikátor upozorní pípnutím, jakmile je kulma připravena k použití. Integrovaný LCD displej umožňuje zvolit ideální dobu úpravy pro konkrétní typ vlasů. Stačí vybrat jednu ze tří možností a poté, co ovinete vlasy kolem válce, stisknout tlačítko. Jakmile se ozve pípnutí neboli signál „hotovo“, lokna je upravena. Pro větší bezpečnost nabízí HP8619 funkci automatického vypnutí po 60 minutách.

Nová kónická kulma Philips ProCare HP8619 je k dispozici na českém trhu od září 2013, její orientační maloobchodní cena 1 199 Kč.

philips

   
26.09.2013 - Vlasy - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme