Běh je velmi oblíbeným sportem, dneska běhá mnoho lidí.  Co ale když se letní pohodové počasí změní na chlad a plískanice? A světlo nahradí kolem páté odpoledne tma? Někteří z běžců a běžkyň se uchýlí do fitness center a běhají na rychlém pásu, jiní odloží body na běhání do skříně, kde budou přezimovat  až do teplého jara. Je tady ale i skupina běžců, kteří vyběhnou za každého počasí. A proč ne?

Také to tak mám a podle mého názoru se dá běžet vždy, jde jen o to se správně obléci. Vybrat si materiály, které hřejí a jsou při tom funkční. Pro tmu je ale dobré být na trati vidět. Proto vám chceme představit kolekci od Craft, ve které budete vidět na dálku a ještě budete svítit. Což je bezpečné kvůli možné srážce.

Craft

Jaké oblečení a doplňky, které se hodí pro běh do tmy mne oslovily?

Brilliant koncept

Vysoce reflexně ošetřená kolekce běžeckého oblečení včetně doplňků je určená na běh za šera a za tmy. Kolekci oceníte v podzimních a zimních dnech, kdy dny se výrazně zkracují a na Váš oblíbený běh máte čas pouze ve večerních hodinách. Speciálně upravené barvy, zvolené materiály a systematicky rozmístěné reflexní prvky zviditelní běžce při jakýchkoliv světelných podmínkách během dne a při osvícení také za šera a za tmy.

  • CRAFT PR Brilliant bunda                                                                                                                                               

Bunda je z odlehčeného větru a částečně vodě odolného materiálu (membrána VentAir Wind). Zvýšené prodyšnosti bundy je dosaženo prostřednictvím perforace reflexních panelů a ventilace na zádech, po stranách a v podpaží. Nabídka v pánské a dámské variantě.

Materiál: 100% Polyester (70/79/85 g/m2)

Barvy: pánská – žlutá; dámská – oranžová

Velikosti: M – XXL (pánské), S – XL (dámské)

Cena: 2590 Kč/102,70 EUR

  • CRAFT PR Brilliant Light bunda - Novinka!   

CraftBunda je z lehkého a elastického materiálu s velmi dobrou prodyšností. Odvětrání v oblasti zad je doplněno lehkým meshem, který se nachází také v límci. Zadní díl bundy je ošetřen silikonovým páskem zabraňující vyhrnování. Spodní díl lze přizpůsobit. Bunda má dvě přední kapsy na zip (jedna kapsa je opatřena otvorem pro hudební přehrávač). Rukávy jsou zakončeny do pohodlné elastické manžety. Nabídka v pánské a dámské variantě.

Materiál: 100% Polyester (90/125 g/m2); Mesh – 90% Polyester, 10% Elastan (145 g/m2)

Barvy: pánská – žluto-černá; dámská – oranžová

Velikosti: M – XXL (pánské), S – XL (dámské)

Cena: 1990 Kč/78,90 EUR

  • CRAFT PR Brilliant vesta

Vesta je vysoce prodyšná díky perforaci reflexních panelů a odlehčenému meshi na zádech. V nabídce pouze pro ženy.

Materiál: 100% Polyester (135 g/m2)

Barvy: oranžová

Velikosti: S-XL

Cena: 1350 Kč/53,60 EUR

  • CRAFT PR Brilliant Thermal Wind top - Novinka!

CraftTop s protivětrunou úpravou je výrazně zateplený, elastický a atletického střihu. Z vnitřní strany je použit jemný fleece pro optimální izolaci a transport vlhkosti. Top je vybaven větru odolným předním panelem, prodlouženým předním zipem pro snadnější převlékání a extra ventilaci a jednou kapsou na zip v zadní části. Nabídka v pánské a dámské variantě.

Materiál: 87% Polyester, 13% Elastan (243 g/m2); 100% Polyester (211 g/m2)

Barvy: pánská – černo-žlutá; dámská – černo-oranžová

Velikosti: M – XXL (pánské), S – XL (dámské)

Cena: 2190 Kč/86,90 EUR

  • CRAFT PR Brilliant kalhoty - Novinka!

CraftZateplené elastické kalhoty jsou z vnitřní strany vybaveny jemným brushem pro dosažení optimální termoregulace. Spodní díl nohavic je opatřen krátkým zipem, podloženým odlehčeným materiálem. Malá zadní kapsička s ochranou proti vlhkosti. Dvojí stažení v pase. Nabídka v pánské a dámské variantě.

Materiál: 87% Polyester, 13% Elastan (243 g/m2); 100% Polyester (211 g/m2)

Barvy: pánská – černo-žlutá; dámská – černo-oranžová

Velikosti: M – XXL (pánské), S – XL (dámské)

Cena: 1690 Kč/67 EUR

  • CRAFT Brilliant doplňky - Novinka!

Kolekce je barevně a koncepčně doladěna řadou doplňků – čepice, čelenka, rukavice, návleky na lýtka, pás.

CraftČepice, čelenka a rukavice jsou ze zatepleného a elastického materiálu, opatřeného jemným fleecem z vnitřní strany. Rukavice jsou navíc v oblasti dlaně opatřeny silikonovým potiskem a na palci a ukazováčku speciálním materiálem pro ovládání Smart telefonů. Návleky jsou vyrobeny z kompresního materiálu s velmi nízkou gramáží a jsou vybaveny elastickým páskem se silikonovým potiskem, zabraňující jejich sjíždění. Pás lze regulovat po obvodu pomocí Velcro pásku a je vybaven 1 podélnou kapsou na zip a 1 lahví.

Materiál: čepice, čelenka, rukavice – 87% Polyester, 13% Spandex; návleky – 88% Polyester, 12% Polyester; pás – 100% Polyester, Neoprene

CraftBarvy: žlutá, oranžová

Velikosti: čepice, čelenka, návleky, pás – S/M, L/XL; rukavice – XS – L

Cena čepice: 450 Kč/17,90 EUR

Cena čelenky: 390 Kč/15,50 EUR

CraftCena rukavic: 590 Kč/23,40 EUR

Cena návleků: 690 Kč/27,40 EUR

Cena pásu: 850 Kč/33,70 EUR

Reklama