Zdraví

Běžecké tréninky po celé Praze probíhají i v létě

nike

Od dubna letošního roku můžete s Nike trénovat po celé Praze. Po úspěchu společných běžeckých tréninků v pražské Stromovce potkáte Nike běžecký tým celkem v deseti běžeckých lokalitách. Tento projekt vznikl ve spolupráci s Prahou Sportovní a jeho patronkou je Bára Špotáková.

Pravidelné tréninky ve Stromovce se přesouvají na čtvrtek od 18:30 a budou se konat každý týden. Jednou za 14 dní se budou běžci scházet v Kunratickém a Hostivařském lese a na Letné a jednou za měsíc v Ďáblickém háji, Oboře Hvězda, Divoké Šárce, na Petříně a Vítkově.

Přesný rozpis tréninků v jednotlivých lokalitách najdete v přiloženém přehledu nebo na webových stránkách www.behy.cz/nike.php, kde jsou i mapky lokalit s místem setkání.

Na místě na vás bude čekat červený Nike+ minivan s nejnovější běžeckou kolekcí a profesionální trenéři vám pomohou nejen s tréninkem, ale také s výběrem správné běžecké boty pro váš styl běhu.

beh

beh

Aktuální informace o obsahu tréninků sledujte na naší fun page Nike Running Club na facebooku nebo na diskusním fóru na www.behej.com/topic/3219-treninky-nike-ve-stromovce.

   
30.07.2010 - Zdraví - autor: (red)

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme