Počátkem letošního roku byly v New Yorku představeny běžecké boty adidas Energy Boost, jejichž přelomová technologie odpružení zajišťuje tu nejvyšší energetickou návratnost, jakou současné běžecké odvětví dokáže nabídnout.

Klíčem k revoluci BOOST™ jsou tisíce malých energetických kapslí, které díky své jedinečné struktuře efektivně uchovávají a uvolňují energii, což pocítíte při každém kroku. BOOST™ konečně spojil dříve protichůdné vlastnosti běžeckých bot: měkkost na jedné straně a dynamickou pružnost na straně druhé. Výsledek této kombinace poskytuje takový zážitek a výkon, jaký dosud žádná jiná běžecká obuv nenabídla. Revoluční materiál zajišťuje odpružení na jedinečné úrovni takřka za všech podmínek, a to i po stovkách uběhnutých kilometrů.

NikeBěh vyžaduje hodně energie a běžecká obuv adidas Energy Boost vám ji část vrátí. Mezipodešev BOOST™ uchovává energii tak efektivně, že ucítíte rozdíl ihned po nazutí boty. Svršek Techfit™ z elastické a prodyšné síťoviny se vaší noze přizpůsobí jako ponožka. Kolekce adidas Energy Boost přináší tuto běžeckou revoluci v atraktivních barvách růžové, fialové, modré, žluté, a černé pro ženy a červené, modré, žluté a černé pro muže.

Doporučená cena je: 3 799 Kč

adidas nyní rozšiřuje tuto revoluční technologii i do dalších modelů běžecké obuvi. Kromě modelu Energy Boost je mezipodešev BOOST™ také součástí podzimní kolekce běžeckých bot Adistar a Adizero.

NikeBěžecké boty adidas Adistar nabízejí technologii FORMOTION®, která umožňuje volný pohyb a přizpůsobí se individuálnímu běžeckému stylu. Nově vložená aktivní mezipodešev BOOST™ navíc oživí každý váš krok. Váš běžecký zážitek bude měkčí, vyrovnaný a přirozený.

Doporučená cena je: 4 299 Kč

Závodní běžecká obuv adidas Adizero Adios doplněná technologií BOOST™ dodá extra dávku energie a rychlost v každém kroku. Systém NikeTORSION® zpevňuje střední číst chodidla, zlepšuje stabilitu a umožňuje jedinečný přechod z paty na špičku. Podrážka z pryže CONTINENTAL poskytuje lepší trakci na nerovném povrchu a lepší přilnavosti v mokrých podmínkách.

Doporučená cena je: 3 799 Kč

Běžecká obuv s technologií BOOST™ je v České republice k dostání ve specializované běžecké prodejně adidas Running (Running Mall, Františka Křížka 11, Praha 7 – Holešovice), dále také v adidas Stores, ve vybraných značkových prodejnách adidas, vybraných prodejnách sítí A3 Sport a Intersport a ve vybraných prodejnách běžeckých specialistů. Prodej byl zahájen 1. července 2013.

Reklama