Také Vám přihodím jeden věkový rozdíl:

Věkový rozdíl v partnerství se dotknul i naší rodiny (tety). Myslím si, že nějaká tolerance, pokud je mladší žena a starší muž, určitě je.

Ale pokud se dají dohromady žena (49 let) a muž (26 let), tak se mi to zdá nenormální. "Ona", která má tři děti (14, 22, 24) s manželem, se kterým je 26 let, se zamilovala do mladšího (v práci).

Jejich vztah "potají" trval 2 roky. Dokonce k nim chodil domů a učil ji hrát na kytaru!!! Manžel nic nepoznal. Nejhorší na tom je, že manželovi nedala šanci si ani promluvit, co je v jejich vztahu špatně. A tak se tedy, měsíc před Vánoci sbalila, vzala nejmladšího syna a podala žádost o rozvod.

Nastěhovala se do baráku k jeho rodičům, kteří jsou tak staří jako "ona"! Každý si myslel do dnešního dne, že to je jen jakýsi "úlet", ale "ona" to myslí smrtelně vážně.

A rodiče mladého muže? Co mají dělat. Je to jejich syn. Ale budoucnost docela žádná. A tetě? Každopádně jí přibyl další syn.


Milá ženo-in,
svoji tetu jste odsoudila a zdá se mi, že ani ve chvíli, kdy by Vám chtěla cokoli vysvětlit, byste ji neposlouchala. Opravdu si myslíte, že by rodiče nového přítele respektovali Vaši tetu jen proto, že je to synovo rozhodnutí?!

Co nám ve společnosti více vadí? To, že žena opustí manželství po mnoha letech vztahu. Nebo to, že odejde s mužem, který je o mnoho let mladší?

Když si muž najde o hodně mladší ženu, je to v pořadku. Běda ale, když má žena doma "zajíčka". Chápete tuto nepsanou teorii?! Napište nám:

                                                            redakce@zena-in.cz
Reklama