máte v tom trochu zmatek? Bez plavkové podprsenky by se nikdy neopalovala, a přitom se koupala nahá. Čtenářka s nickem Iva K. vám to ve svém příspěvku vysvětlí.

Krásný den redakci i milým čtenářkám.

Opalování nahoře bez jsem nikdy nezkoušela. Neměla jsem k tomu odvahu a vlastně ani příležitost. Na běžném koupališti bych bez plavek vzbuzovala nechtěný zájem a o to opravdu nestojím. V létě se často koupu i u přehrady, ale většinou spolu s desítkami cizích lidí. Takže vrch plavek je vždy tam, kde má a při vysvlečení mám stále bílé plavky na sobě :-)

Mám ale krásnou vzpomínku na hromadné svlékání do naha a půlnoční koupání bez plavek a vlastně bez jakéhokoli oblečení. V mých patnácti jsme vyrazili s našima na 14 denní dovolenou na Vranov. S námi i naši sousedi a kamarádi. Utvořila se tam výborná parta. Přes den jsme řádili ve vodě a večer jsme chodili na diskotéky a bavili se po svém. Seděli jsme na terase, koukali na vodu, bouřku a úžasné blesky na nebi.

Po půlnoci déšť ustal a tak jsme si šli sednout k vodě daleko od řvoucí hudby. Někdo z naší party zkusil vodu a ta byla jako čaj. Protože jsme původně šli na diskotéku, tak samozřejmě nikdo plavky neměl, ale koupat by se chtělo všem. První se začali vysvlékat největší odvážlivci a pak najednou do vody naskákali všichni a řádili jsme jak malé děti. Voda byla nádherně teplá jako ve vaně, všude ticho a tma. Nebe ještě v dálce ozařovaly nitky blesků a nám bylo v té chvíli moc fajn.

Od té doby jsem na Evu nikdy neplavala. A o půlnoci už vůbec ne. Třeba se zadaří letos, dovolenou mám teprve před sebou.

Mějte se krásně

Iva K.

Milá Ivo K. tak vám přeji, aby se vám ta dovolená vydařila. S plavkami i bez

Text nebyl redakčně upraven

Reklama