by nešla naše čtnářka s nickem Datura a přidává své vzpomínky na doby, kdy se tady daly koupit jen lepivé lesky a neslíbatelné rtěnky, které nešly odlíčit. Také o permanentním make-upu ví své, ale to už prozrazuji moc. Vše se dočtete v jejím příspěvku.

Připojuji se k dnešnímu tématu, přece jen už něco pamatuji. Třeba to, jak za totáče letěl jeden typ rtěnky. Jmenovala se tuším P5 a byla zářivě růžová. Takže růžových pusinek / včetně té mé/ bylo plné město. Později se k nám pašovaly různé novinky. Třeba zaručeně neslíbatelná rtěnka. Samozřejmě jsem si ji koupila.

Byla žlutá nebo zelená a když se natřela na rty, změnila se v červenou. Co v červenou, v  rudou a byla fakt neslíbatelná a tudíž i nesmazatelná. Docela to bylo pracné, dostat ji dolů. Tak ta letěla do koše dost rychle.

Teď už si pár let kreslím konturkou obrys rtů, vyplním rtěnkou a přetřu leskem. A když už jsem u těch lesků, pamatuju si lesky, prodávané v kelímku. Po natření ovšem hrozilo, že se k vám eventuelní zájemce o polibek přilepí, ale zato si mohl pochutnat na malinové nebo jahodové příchuti.

Taky mě jednou chtěla dcera zlákat na permanentní make up rtů. Šla na to jako první, bohužel se nezadařilo a měla dost dlouho kolem rtů boláčky. Raději se teda držím ověřené klasiky a z domu bych bez upravených rtů nešla. Ani k popelnici.

Zdraví Datura

Permanentní make up rtů vypadá většinou nepěkně, i když se podaří.

Nebo si myslíte něco jiného, milé ženy-in? Máte lepší zkušenosti? Tak se o ně s námi podělte. To tu dnes ještě nebylo. Své příspěvky posílejte na adresu:

redakce@zena-in.cz

 

Reklama