Další příspěvek na dnešní téma poslala čtenářka Ilona. Myslíte si, že ženy v zahraničí nosí podptaky častěji, než u nás? Přečtěte si její názor

Dobrý den, podpatky ano, to je moje. Vždy nosím podpadky v každé roční době, bez nich se necítím ve své kůži. V zahraničí se nosí podpadky více než tady v Čechách. Pracovala a žila jsem v zahraničí přes 10 let, na Mallorce a jihu Španělska atd, a velice dobře znám evropské ženy.

Také možná počasí je jiné, a lidé jsou veselejší neŽ u nás. Nejstudenejší lidé jsou z Německa, což se říká nejen tady, ale i v zahraničí.

Žena-in, tedy stylová žena, se dovede pohybovat na podpatcích celý den, v práci, i po práci. Některé ženy nechtějí řídit v podpatcích, připadá jim to nepohodlné, ale mně zachránil podpatek při autonehodě. Noha byla v pohodě, ale podpatek zlomený.

Vzpomínám, že moje babičky neměly takové podpadky, co se nosí v naší době ani na noze, ale nikdy mi neřekly nic. Maminka ano, ta je ráda nosí i teď, ale ne každý den si je obuje. Také některé ženy po mateřské dovolené, dalo by se říci, že zpohodlní. Říkají: "mě bolí nohy, tlačí mi to na prsty, už na to nemám nosit vysoké podpadky".

V každém případě  nejde o věk, ale zejména o ten pocit a ladný pohyb na krásném podpatku. Žena se musí cítit ve své kůži, ale muži to ocení. Nejen Popelce se ztratil střevíček ...

S pozdravem a přáním krásného dne pro všechny ženy-in

Ilona

Děkujeme za váš zajímavý názor na dnešní téma.

Co si o tom myslíte, milé ženy-in? Nosí ženy v zahraničí častěji boty na podpatcích než u nás? Je to počasím, nebo větší koketérií? Nejsme my v Čechách víc praktické, než parádivé? Jaký na to máte názor? Můžete ho vyjádřit, naše téma ještě nekončí.

redakce@zena-in.cz

Reklama