Bulvár

Bez podpatků se necítím ve své kůži

Další příspěvek na dnešní téma poslala čtenářka Ilona. Myslíte si, že ženy v zahraničí nosí podptaky častěji, než u nás? Přečtěte si její názor

Dobrý den, podpatky ano, to je moje. Vždy nosím podpadky v každé roční době, bez nich se necítím ve své kůži. V zahraničí se nosí podpadky více než tady v Čechách. Pracovala a žila jsem v zahraničí přes 10 let, na Mallorce a jihu Španělska atd, a velice dobře znám evropské ženy.

Také možná počasí je jiné, a lidé jsou veselejší neŽ u nás. Nejstudenejší lidé jsou z Německa, což se říká nejen tady, ale i v zahraničí.

Žena-in, tedy stylová žena, se dovede pohybovat na podpatcích celý den, v práci, i po práci. Některé ženy nechtějí řídit v podpatcích, připadá jim to nepohodlné, ale mně zachránil podpatek při autonehodě. Noha byla v pohodě, ale podpatek zlomený.

Vzpomínám, že moje babičky neměly takové podpadky, co se nosí v naší době ani na noze, ale nikdy mi neřekly nic. Maminka ano, ta je ráda nosí i teď, ale ne každý den si je obuje. Také některé ženy po mateřské dovolené, dalo by se říci, že zpohodlní. Říkají: "mě bolí nohy, tlačí mi to na prsty, už na to nemám nosit vysoké podpadky".

V každém případě  nejde o věk, ale zejména o ten pocit a ladný pohyb na krásném podpatku. Žena se musí cítit ve své kůži, ale muži to ocení. Nejen Popelce se ztratil střevíček ...

S pozdravem a přáním krásného dne pro všechny ženy-in

Ilona

Děkujeme za váš zajímavý názor na dnešní téma.

Co si o tom myslíte, milé ženy-in? Nosí ženy v zahraničí častěji boty na podpatcích než u nás? Je to počasím, nebo větší koketérií? Nejsme my v Čechách víc praktické, než parádivé? Jaký na to máte názor? Můžete ho vyjádřit, naše téma ještě nekončí.

redakce@zena-in.cz

   
07.09.2010 - Blog redakce - autor: Dana Haklová

Komentáře:

 1. avatar
  [4] peetrax [*]

  jastura — #2 asi tak.

  superkarma: 0 07.09.2010, 18:06:32
 2. avatar
  [3] átéčko [*]

  jastura — #2 Pravda! Viděla jsem kráčet TTT, a ta chodí krásně na podpatcích i bez nich.

  superkarma: 0 07.09.2010, 15:47:05
 3. [2] jastura [*]

  Že žena přestane nosit podpatky neznamená nutně to, že zpohodlněla. Možná má své nohy příliš ráda na to, než aby je trápila na vysokých podpatcích, když cítí, že jí to nedělá dobře.Sml80 Nesouhlasím, že žena pro ladný krok potřebuje podpatkySml23.

  1. na komentář reaguje átéčko — #3
  2. na komentář reaguje peetrax — #4
  superkarma: 0 07.09.2010, 15:26:09
 4. avatar
  [1] kuty [*]

  žena může chodit ladně a krásně i bez podpatkuSml22

  superkarma: 0 07.09.2010, 15:12:32

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme