Opalovala jste se někdy bez plavek? Čtenářka Lanolinka se jinak prakticky neopaluje, nedělá jí problém vyrazit na nudapláž. Přijde vám odvážná?

A jaký je váš vztah k nahotě? Napište mi to jako příspěvek k dnešnímu tématu!


Plavky jsem odložila prvně ve svých 21 letech, kdy jsem se svým přítelem dorazila k jezeru Lhota u Staré Bleslavi a on suverénně zamířil za cedulkou nuda pláž. S velkými rozpaky jsem tedy cupitala za ním. Styděla jsem se strašně, i když nejsem žádný puritán, tolik cizích naháčů jsem v životě neviděla. Když jsem se svlékala, měla jsem pocit, že se na mé nepěkné tělo přeci musí každý koukat. Rychlost přesunu do vody byla blesková a úprk z vody ještě rychlejší. Na dece jsem si nasadila sluneční brýle a jala se pozorovat . Byli tam lidé krásní, ale i méně zdařilí, hubení i tlustí. Postupem času jsem si ale tak zvykla, že teď už chodíme většinou jen na nuda pláže.Nedělá mi problém si zajít koupit pívo ke stánku či se jen tak projít po pláži. Krásně se celá opálím, bez bílých proužků od ramínek a bílého zadku.

V letošních úmorných vedrech jsme doma chodili jen nazí a přišlo mi to naprosto normální a přirozené. Takže můj vztah k nahotě je ryze kladný.

Zdraví ,
Lanolinka

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne: Nahota

Jaký je váš vztah k nahotě?

Své odpovědi posílejte do redakční pošty (viz níže). Mějte na paměti, že pokud chcete mít šanci vyhrát za svou odpověď dárek, musí být dlouhá nejméně jako tento odstavec. Rozvinout odpověď můžete například o váš osobní vztah k nahotě na nudapláži, doma, na veřejnosti... A co můžete získat? Na jednu přispěvatelku čeká v redakci jedinečný parfém WINDSCAPE FOR HIM. Ano, jak jste správně pochopily, je určen mužům - navoňte si tedy svého miláčka!

Reklama