Ahoj ženy-in,

 

když jsem si ráno přečetla dnešní téma dne, musela jsem se pořádně zamyslet. A k čemu jsem došla? Že můj partner má jako koníček svoji práci a když mu zbude čas, tak ještě filmy.

 

A abych to blíže vysvětlila.

 

Můj partner příliš mnoho volného času nemá, ale když už nějaký má, tak kutí, opravuje, předělává, a to se i zedničinou živí. A já jsem každé ráno šťastná, že jde do práce s úsměvem a rtech a že mu práce nevadí a těší se do ní. Protože podle mě, je to veliká výhoda, když se člověk živí tím, co ho baví a může se do práce těšit.

 

A tak se u nás něco neustále předělává, přestavuje, a když ne v reálu, tak alespoň v myšlenkách.

 

Ale mně to nevadí, já mám také své koníčky, které mě baví a kterými si vyplňuji svůj volný čas.

 

Ale poslední dobou mám pocit, že utrácíme za jeho koníčky čím dál tím víc. Máme doma totiž kompletní dílnu – vrtačky, kompresor, řezačky, maflíky, svěráky a další podobný věci, jejichž jména ani neznám, a neustále tuto výbavu inovujeme a rozšiřujeme, kdežto já nemám doma ani ruční šlehač L .

To je někdy na tom dost smutný. Když jsme posledně byli nakupovat v Makru peřiny, tak jsme najednou stáli u pokladny bez peřin, ale s přímočarou pilou.L

 

No, tak takový náročný je koníček mého partnera.

 

ValerieM


Milá ValerieM,
šlehačka se dá našlehat i ručně :-). 
Nezoufejte a zasáhněte, jinak zmrznete. Peřiny se na zimu hodí, ne? Tak už jsme se dověděli, že má řada chlapů vyloženě ženské koníčky (viz pečení buchet a pletení ponožek, dámy, gratuluji), ale co nějaké avantgardní koníčky? Voyeur na Petříně? Sdílíte koníček se svým manželem? 

Je vaše práce taková, že na koníčky čas nemáte ani jeden? Vadí vám to?
Jaký by byl jeho koníček, kdyby se nemusel rozhodovat podle obsahu peněženky?

Propadl počítačovým hrám nebo surfování na netu a s vámi si už vůbec nepovídá?
Je výborný kuchař?

Pište, na zajímavé příspěvky se těší:

redakce@zena-in.cz

Reklama