Bulvár

Bez nalíčení a umytí vlasů nedám ani ránu!

Moje ráno? Bez nalíčení a umytí vlasů nedám ani ránu!

Dnešní téma je mi blízké – moje ráno probíhá tak, že před odjezdem s dítětem do školy stíhám mytí hlavy a líčení. Každé ráno – jen co odlepím hlavu z polštáře, mi všechny vlasy trčí všemi směry. Já to nechápu, podle mě mám klidné spaní, možná se převalím z boku na bok. Můj ranní účes ale vypadá, jako bych žila dva životy – a ten druhý rozhodně o klidu nevypovídá. Jako bych se ráno probudila, na všechno zapomněla a namísto talismanu v kapse, peříčku v dlani… mám jako důkaz, že se něco dělo, ten šílený rozcuch.

Takže ráno si musím umýt a vyfoukat vlasy. Jen učesat nestačí – hřebenu se mé prapodivné vlnobití jen vysměje.

Pak se ještě každý den líčím. Dělám to tak od doby, kdy jsem si poprvé namalovala řasy a make-up. Pro dobrý pocit, že vypadám líp, že se sama sobě líbím. Že i mé okolí se na mě dívá lépe, než když namalovaná nejsem. Líčím se pokud možno všude – na dovolené, na horách, pod stanem. Sice kvůli tomu někdy sklízím posměch, že když jsem v přírodě, tak můžu taky vypadat přírodně, ale to já ne. Nechci mít nenamalovaný obličej, prostě mi to dělá dobře. Ty, co to mají stejně jako já, vědí.

Tyhle dvě činnosti ráno zvládám celkem rychle – vlasy + foukání tak 10 minut, líčení tak 5 minut. K tomu se ještě nasnídám, přeměním tak 2x své oblečení (jen někdy) a v půl osmé musíme odjíždět, abychom byli včas před synovou školou. Vstávám tak kolem 6.45… takže mám perná rána.


Kláro, tak to chce dokonalou koordinaci. Obdivuji o to víc, že vím, že má Klára doma děti tři, i když dvě jsou už trochu větší. Simona

6. Soutěž FBI

w

Pište, pište, čekáme na vaše ranní rituály velice netrpělivě. Adresa je nažhavená!

redakce@zena-in.cz

   
10.03.2010 - Blog redakce - autor: Simona Škodáková

Komentáře:

 1. avatar
  [4] denkas [*]

  Tak s těma vlasy to mám stejný! Taky ráno mě vše trčí! Máma říkávala -á bodlák se probudil!Sml16 No to už je hodně dávno! Přitrom ,jak ty mám pocit ,že jak lehnu ,tak se vzbudim!Nevim ,kdo mě tak rozježí! Kluk ten má vlnitý vlasy a v pubertě, vždy ráno je navlchčil a než šel ,tak doma běhal v kulichu! Aby se mu srovnaly!Sml59

  superkarma: 0 10.03.2010, 21:48:58
 2. avatar
  [3] Ditulin [*]

  Kláro, tak to máš asi kratší vlasy, řekla bych tak pod uši, ke krku. Připomínáš mi mou drahou polovičku. Už se totiž delší dobu nestříhal a vlní se mu vlasy, takže ráno, když se vedle mě probudí, vypadá jako přízrak. On si vlasy namočí, hooodně namočí a dá kilo gelu. Pak je fešák.

  Já mám ráda, když se lidí upraví, automaticky se ráno nalíčím, zvýrazňuji jen oči.

  superkarma: 0 10.03.2010, 14:42:24
 3. [2] Klára Křížová [*]

  lleennaa — #1 Ty dvě děti už jsou dost velké, o ty už se ráno nestaráme (věk 16 a 20). Takže je to jako bych měla jen jedno. A to převlíkání je taky jen občas, třeba když si vezmu svetr a pak zjistím, že kouše, nebo že to tričko mi moc leze z kalhot, tudíž mi celý den potáhne na záda.

  superkarma: 0 10.03.2010, 12:32:14
 4. [1] lleennaa [*]

  S třema dětma se dvakrát převlíct? Smekám. Když mě naše mladá vidí lítat v tričku s Tweetym, v kalhotkách s medvídkem nebo včelíma nadkolenkama, dělá všechno pro to, abych to ze sebe sundala...Sml32

  A to jsem nezmínila zimní ponožky s krávou,...ty mi zabavila anosit je smí pouze ona Sml58

  1. na komentář reaguje Klára Křížová — #2
  superkarma: 0 10.03.2010, 12:24:34

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme