Děkujeme za další příspěvek doplněný fotografiemi. O stylu svého muže píše tentokrát čtenářka s nickem Elioza

Můj drahý je kapitola sama o sobě. Je úplně jiný než já, co se oblékání týká. Já mám raději společenské, elegantní oblečení, občas doplněné sportovním. Vše sladěné barevně. Aby se na mě nedejbože objevilo víc barev než dvě, to by nešlo.

Miláček je pravý opak. Čím víc barev, tím lépe. Jeho papouškovský styl je nenapodobitelný a někdy lehce trpím, když ho vidím. Vzhledem k jeho profesi projektanta se divím, že mu jeho manýry zaměstnavatel trpí. Když si do kanceláře oblékne khaki tričko s morbidním potiskem z hororu s pěkně zobrazenou krví(naštěstí je výjev animovaný/kreslený), k tomu rifle modré barvy, mikinu červeno-modrou. Vše uzavře šedými sportovními botami a koženkovou hnědou bundou.

Od té doby, co se známe, se trošku přizpůsobuje mému vkusu. Snaží se jak může, aby na sobě neměl víc než tři barvy. Někdy dokonce i jen dvě, pak ho souhlasně pohladím pohledem a němě zírám. A to je co říct, protože skoro pořád mám co říkat. Navíc umím být velmi kritická. Vysloveně nesnesu, když mužský, ať můj vlastní nebo cizí má rozkrok níž, než by měl být a zezadu to vypadá, jako by si před chvílí ulevil do gatí. Opravdu nechutné. Jak představa, tak pohled. Navíc křivky boků a pěkného pozadí tím ztratí na estetičnosti a také na přitažlivosti.

Už poněkud sladěné oblečení:)
foto 1

Foto 1

Do skříně mému drahému nelezu. Jednou jsem tak dávno učinila a prvotní šok vzápětí vystřídal záchvat smíchu. To, co jsem viděla, ani v televizi nevymyslí. Vše naházeno a zmuchláno do kupiček a pro mě bez ladu a skladu pohozené na policích. Ovšem on v tom má svůj systém. Jediná výhoda je v tom, že nevyžaduje ode mne žehlení svých věcí. Žehlím jen sobě a dětem a když vyžehlím něco jemu, tak je to jen má dobrá vůle, protože vím, jak prádlo nakonec skončí.

Prádlo do skříní ukládám také jen sobě a dceři. Syn a přítel si prádlo uklízejí sami, pokud ho uklízejí. Osvědčilo se mi to už z předchozího manželství. Nikdy jsem neslyšela: "Kde mám proboha to tričko, ponožky, kalhoty, trenky?" A pokud přece jen padla taková otázka, s klidem jsem odpověděla "ale já nevím, vždyť sis to uklízel sám". A víc to neřešila.

Svůj celkový vzhled v zrcadle můj drahoušek neřeší. Jediné, na co se v poslední době soustředí, je správné držení těla. Protože ví, jak na mě působí zhroucená lidská troska s vyfouklým pupkem. Sám zjistil, jak působí i na okolí (zvlášťženy), když se nese jako lev salónů s hlavou hrdě vztyčenou a přímým pohledem, než když kouká do země, choulí hlavu mezi ramena a povolí břicho tak, že vypadá jako v pátém měsíci těhotenství. Někteří i ve vyšším stupni těhotenství.

Může si vzít na sebe cokoliv, protože držení těla udělá tu nejlepší službu jemu i všem ostatním. Stejně se mi ale nejvíc líbí, když toho na sobě moc nemá, jako na této fotce...;-)

foto 2

foto2

Až bude příště téma zaměřené na pánskou módu, rozšířila bych se tentokrát o synovi. To totiž také stojí za zmínění. Celá v hnědém se loučí .....Elioza

Klidně se rozšiřte rovnou. Klidně uvítáme další příspěvek

Co vy na to, milé ženy-in? Určitě styl vašeho muže stojí za zmínku. Buď je vytříbený a klidně ho chvalte, nebo je s ním trochu na štíru a postěžujte si. V dobrém samozřejmě. Třeba přijdeme na nějaké řešení. Možná máte s jinými čtenářkami podobný "problém".

Dnešní téma je tu pro vás a vaše muže. A nemusí to být zrovna partner, ale i syn, tatínek, nebo kolega. Jistě se ve vašem okolí obléká nějaký muž zajímavě, trapně, nebo naprosto úžasně a stojí o tom napsat.

redakce@zena-in.cz

Reklama