Zpěvačka Hedi Janků prožívá Vánoce hekticky - pro muzikanty je tohle období vrcholem sezony. Jak stíhá přípravy, a zda už má napečeno, nejen na to jsme se jí zeptali v našem předvánočním rozhovoru.

heidi

Pečení, shánění dárků, uklízení... to všechno se pojí s Vánocemi. Kromě toho také všichni chodíme před svátky do práce. Nejinak je na tom zpěvačka Heidi Janků, která kvůli samému zpívání nestíhá domácnost...

Jak se chystáte na Vánoce?
Vzhledem k tomu, že prosinec je snad nejvytíženější měsíc, co se týče mé práce, Vánoc si užívám hodně, protože denně zpívám koledy a vánoční písničky. Doma zatím moc naklizeno nemám, to naopak nestíhám - z celého domu o šesti místnostech jsem včera uklidila první pokoj. A odhrabuji sníh (smích).

Ptát se tedy, jestli už máte upečené cukroví, je asi zbytečné...
Není, protože cukroví už napečené mám. Nepeču totiž sama, ale dělá ho moje teta z Ostravy - nedávno jsme u ní byli na návštěvě, tak jsme si ho vyzvedli.

Dobře. A jaké cukroví vám tedy nejvíc chutná?
Zatím jsem ochutnala pouze linecké, které se úplně rozplývalo, ale jestli se ptáte na mé nejoblíbenější cukroví, tak vás zklamu. Já nejsem moc na cukroví, pro mě je nejdůležitější kapr.

Jak budou slavit Vánoce slavní?

Reklama