Když máte dospělé děti, potřebujete něco k pomazlení. Skvělým mazlíkem je pro naši čtenářku Žofii jezevčice Běta. A že si umí hrát, uvidíte na fotkách, které nám spolu s příspěvkem poslala

Dobrý den všem kolegyňkám na ženě-in :-) Pondělnímu tématu se nedalo odolat, protože to, co denně zažíváme s naším mazlíkem, jezevčicí Bětuškou, by bylo na velký seriál. Mám tři, dneska už velké syny, takže Běta je takový náhradní mazel a nejen náš, ale i jejich. Posílám vám tři obrázky.

První je komplet všech jejích hraček. Když ji chytne rapl, tak tohle celé uklizené v tom pelechu vytáhne doprostřed obýváku, obrátí vzhůru nohama, zaklepe a hračky se rozkutálí úplně všude.

bětka

Občas tohle provede i třikrát za sebou, takže si pravidelně trénuji záda při sbírání. Podotýkám, že v tomhle pelechu, kde hračky jsou, Běta nikdy neležela, nějak jí nepadl do oka nebo co.

Druhá fotka je Bětka s kostí, ta ji zajímá tak dvakrát do roka, vždycky po hárání, když nepřijdou štěňata, tak adoptuje tuhle kost a tak týden ji tahá všude sebou.

kost

No a nejdůležitější a nejoblíbenější hračka na konec - plyšové prase.

prase

Neustále ho oblizuje, nosí na gauč, kde ho kouše, šlape na něm jako kočka a nakonec usne. Manžel se vždycky zlobí, shazuje jí prase z gauče, protože, jak je oslintané, tak ani moc nevoní. A to ho, prosím, občas peru, ale denní frenkvence okusování, je častější než frekvence praní. Dokonce páníček už chtěl prase několikrát vyhodit, ale já se zatím přimlouvám. Copak jí to můžu udělat? Vyhodit největšího oblíbence? Takže vyhazujem jenom z toho gauče... Bětu i prase...

Krásný den všem přeje Žofie a Bětuška

Milá Žofie a Bětuško, ať vám to hraní hodně dlouho vydrží

Text nebyl redakčně upraven

  • Máte doma zvíře, milé ženy-in?
  • Zapojuje vás do hry, nebo si vystačí samo?
  • S čím si nejraději hraje? Jsou to hračky koupené, speciální pro zvířata, nebo obyčejné předměty?
  • Máte hravého psa, kočku, nebo obojí?
  • Máte jiné zvíře, které si rádo hraje? S čím a jak?
  • Bavíte se u toho, nebo spíš trnete, co vyvede?
  • Má vaše zvíře nějakou kuriózní zábavu, kterou jste ještě neviděla? Z čeho hra vznikla?
  • Už vaše zvířátko v zápalu hry něco zničilo?
  • Máte zvířecí hry natočené na video?

Napište nám, pošlete fotku hračky nebo zvířecího dovádění na adresu: redakce@zena-in.cz

Reklama