Zatím od našich čtenářek přicházely spíš pozitivní příspěvky na dnešní téma. Ale ne včechny měly takové štěstí. Čtenářka s nickem beruska 2 se snám svěřila se svými strastmi, keré ji tento rok potkaly. My jí děkujeme za důvěru a ze srdce přejeme, aby pro ni rok 2011 byl šťastnější.

Já tento rok za příliš úspěšný nepovažuji. Byl provázen spíše smutkem, starostmi a nejistotou. Manželovi zemřela babička, kterou jsem měla jako vlastní, po nějaké době i strýc. Tchán byl na těžké operaci se srdcem, která naštěstí dopadla dobře. Bratr se rozešel po 5ti letém vztahu se svojí přítelkyní. Teď má velké zdravotní problémy můj tatínek, nejspíš ho čeká operace páteře.

Nad vodou mě drží jen moje děti, které jsou pro mě vším... Doufám, že rok 2011 bude lepší. Všem čtenářkám přeji do nového roku jen zdraví, protože když nemáme zdraví, nemáme nic...

beruska2

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Milá berusko2. Věříme, že jste si svůj díl smutku a starostí a nejistoty už vybrala a rok 2011 bude tím lepším. Přejeme vám hodně zdraví a síly, abyste vše zlé překonala a mohla se radovat ze života.

Jaký byl tento rok pro vás, milé ženy-in? Co významného se v něm událo? Koho jste potkala, co jste zažila? Považujete ho spíš za šťastný nebo smolný? Jste ráda, že už je za vámi a těšíte se na ten příští? Máte nějaké plány do budoucna? Pochlubíte se nám?

Napište nám na redakce@zena-in.cz

Reklama