Domácnost

Berte život od podlahy! Floor Forever

flooMožná na ní protančíte celý život. Bude poslední, čeho se nohou dotknete před ulehnutím do postele, a první, s čím přijdete do kontaktu, až si po probuzení půjdete udělat svůj oblíbený čaj. Zažijete na ní každodenní radosti i pády a bude toho s vámi muset hodně vydržet. Je to jako s partnerem – sdílet domov chcete s tím nejlepším a podle toho vybíráte. U podlahy vám s tím naštěstí může někdo pomoct.

Odborníci z Floor Forever moc dobře vědí, před jak zásadním rozhodnutím stojíte (tato část nám moc nejde přes jazyk). Nábytek můžete bez velkého fyzického a finančního úsilí stěhovat sem a tam, barvy stěn střídat klidně každý den. Podlahu si ale podle nálady nebo na základě životních změn jen tak nevyměníte. Měla by být připravená na všechno: na to, že si pořídíte psa, nebudete jednou jen dva, ale tři, čtyři, nebo vás bude i pět, vaše děti promění obývák v okruh Formule 1 nebo ložnici v kosmetický salon, kde to nejvíc sluší nesmyvatelným rtěnkám právě na zemi, a že i pračka občas dělá divné věci. Při tomhle všem musí taková podlaha vypadat stále skvěle a nikdy vás nenudit. Nebude to mít lehké, že?

floo1

Floor Forever je obchodní síť s podlahovinami, které splní vaše designové i praktické nároky, ať už jsou jakékoliv. Stačí jediné – opravdu správně si vybrat. Začít můžete sami na stránkách www.floorforever.cz, kde najdete kompletní nabídku i tipy z praxe. Osobní konzultace s těmi, kdo tématu rozumí, je ale k nezaplacení. Ve Floor Forever vám rádi poradí, který materiál, barva i položení jsou právě pro váš domov nejlepší. A jelikož má skoro 200 partnerských showroomů a prodejních míst po celé republice, nebudete muset nejspíš ani nikam daleko. Floor Forever za své produkty získává pravidelná ocenění. V nabídce má více jak 400 typů podlah, od laminátových přes vinylové až po dřevěné. Nabízí vysoce kvalitní pečující přípravky WOCA.

floo2

Zdroj fotografií: Fotokredit_FloorForever

   
13.01.2017 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme