Minulý týden vás, milé čtenářky, zaujal článek o nakupování s muži, který zpracovala redaktorka Dana Svobodová. Rozhodla se proto udělat z něj denní téma a těší se na vaše zážitky!

Nedávno jsme se s kamarádkami bavily o nakupování. Přišla řeč na nákupy v doprovodu mužů. Je známo, že většina z nich to zrovna nemiluje. Jak je na tom ten váš? Chová se podobně jako ten Vlastin?  

nakup

„Nevím, jak to máte vy, ale já neznám otrávenějšího chlapa než toho, který provází svou ženu na nákupech,“ řekla Vlasta.

„Abych se vás, co máte muže ochotné tlačit vozík a trpělivé čekat, než si vyberete zboží, nedotkla, budu mluvit jen za sebe a toho svého.

Nákupy jsou pro některé muže noční můrou, a ten můj není výjimkou. Doslova fyzicky trpí, když ho požádám, aby se mnou jel na předvíkendový nákup do supermarketu. Přece nebudu všechno tahat sama! Copak po něm chci tolik? Stačí, aby vzal vozík a následoval mě.

Nemusí ani zajíždět do uliček, stačí, když počká na „hlavní “ a já budu snášet zboží. Jenomže jak to tak chodí, občas se „zakoukám“ a manžel nikde. S rukama plnýma věcí ho vyhlížím, jdu o pár uliček dopředu, pak zase zpět a jsem běsná vzteky. Vtom mi zvoní mobil. Samozřejmě, že mě nenašel v původní uličce, a je naštvaný, kde jsem se zase zadrhla. Ještě že ty mobily jsou, jinak bychom se vzájemným hledáním po supermarketu asi uběhali.

Nebo jdeme, já mu něco mu říkám, a najednou zjistím, že mluvím na někoho jiného. Trapas. On se  zapíchne u regálu, který ho zajímá, třeba u nářadí, a mě nechá štrádovat dál a trpět samomluvou. Ne aby mi řekl: „Počkej chvilku, chci se na něco podívat,“ ale zmizí jak pára nad hrncem. Někdy mám pocit, že mi to dělá naschvál, aby mě otrávil natolik, že příště pojedu sama.

A taky že jo.

Škoda, že v supermarketech není něco jako mužské koutky. Tam byste toho svého bručouna odložila a cestou z nákupu zase vyzvedla.“

Téma dnešního vydání: Nakupování s chlapem, nebo bez?

  • Chodíte se svým partnerem nakupovat?
  • Chodí s vámi z povinnosti, nebo dobrovolně?
  • Jak se u toho tváří?
  • Na jaké nákupy ho zásadně neberete?
  • Jaké nákupy baví vás, a jaké naopak jeho?
  • Je váš chlap u nákupů někdy na zabití?

Pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz.

Na vaše příspěvky se těšíme a jednu z vás odměníme dárkem pro „toho vašeho“

dárkovým balíčkem s pánskou kosmetikou Lamborghini - MITICO

darek

 

Reklama