Bulvár

Benátská noc: Těšte se na letní hudební festivaly!

Hudba, zábava, adrenalin – to bude 21. ročník festivalu Benátská noc ve Vesci u Liberce (26.–28. 7. 2013) – to vše do konce ledna za pouhých 990 Kč.

Loňské úspěšné rozhodnutí pořadatelů přesunout scénu festivalu Benátská noc do Vesce u Liberce se ukázalo jako velmi rozumné řešení nejen pro diváky, ale i pro vystupující umělce. Příznivá poloha areálu umožňuje dobrou dopravní dostupnost, komfortní zázemí a hlavně případná nepřízeň počasí nemá žádný vliv na program. I to je důležitý moment, který rozhoduje o koupi vstupenek na festival. Ty si mohou zájemci koupit do konce lednav předprodeji za nejvýhodnější možnou cenu – na celý festival za 990 Kč. Od 1. února se cena navýší. V prodeji je i 100 kusů VIP vstupenek za 9990 Kč garantující luxusní péči včetně klimatizovaného stanu, komfortních sedaček, splachovacích toalet, rautem a dalšími službami rozmazlujícími hosty.

 21. ročníku festivalu Benátská noc (26. - 28. 7. 2013) přinese kromě vystoupení hudebních hvězd i doprovodný program, ze kterého si vybere každý návštěvník festivalu.

Pavel Mikez k připravovanému ročníku dodává: „ Jsme právě ve fázi finalizace seznamu hlavních hudebních hostů. Stále častěji se množí dotazy ohledně vystoupení skupiny Blur. To bohužel zatím nemohu potvrdit. Ale jsem si už jistý, že chceme jít cestou renomovaných světových hudebních festivalů. Budeme mít jednu hlavní scénu a jednu odpočinkovou, na které se budou umělci střídat. Fanoušci tak nebudou muset pobíhat od jednoho podia ke druhému, naopak budou mít možnost si vychutnat každé vystoupení naplno. Pro nás je důležitá kvalita, nikoliv kvantita. Myslím, že dobrá pověst, velikost a úspěšnost festivalu není o obrovském počtu kapel na mnoha podiích. Rozšířit chceme také nabídku volnočasových aktivit, chceme i hodně adrenalinové, ale uvidíme, jak všechna jednání dopadnou. “

Zatím jsou potvrzeni: Alkehol, BSP, Citron, David Deyl, Desmod /SK/, Harlej, Iné kafé /SK/, Metalinda /SK/, Marek Ztracený, Memphis, Monkey Business, N.O.H.A., Peter Bič Project /SK/, Walda Gang, XIII. Století.

Do konce ledna stále existuje možnost pořídit si vstupenky na celý program 21. ročníku Benátské noci  za 990,-Kč. Do nabídky přibyl nově i omezený počet VIP lístků (100 kusů) za 9 990,-Kč.

Oba typy vstupenek budou k dispozici po omezený čas v předprodejní síti Ticketportal.

Informace naleznete na www.benatskanoc.cz a www.facebook.com/benatskanoc.cz.

   
31.01.2013 - Kultura - autor: (red)

Komentáře:

 1. [3] Trefa [*]

  Trefa:na takove festivaly nechodim.me odrazuje ta velka cena 990kc.

  superkarma: 0 31.01.2013, 15:14:41
 2. avatar
  [2] lenig [*]

  moc velký dav na mne, stačí mi každý rok fotky od kamarádky, která se i s rodinou v takových akcích vyžívá Sml80

  superkarma: 1 31.01.2013, 07:37:40
 3. [1] lidicka [*]

  Neholduji takovým festivalůmSml23

  superkarma: 0 31.01.2013, 05:59:53

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme