V domácnosti naší čtenářky s krásným nickem blazinek.zamilovany to je úplně obráceně. Dárky v podobě sedmi štěňátek jim nečekaně nadělila jejich fenka Bella.

n

A co vy milé ženy-in? Dáváte svým domácím mazlíčkům dárky? - My budeme letos poprvé slavit Vánoce s naší psí fenečkou Bellou, kterou jsme si v březnu 2013 vzali z útulku a která nám 13.12.2013 nadělila předčasných 7 malinkatých dárečků - 4 psí kloučky a 3 psí holčičky, takže letos u nás bude opravdu veselo:-D

  • Už máte něco přichystaného? Prozradíte nám to? - Pro naší Bellušku máme krásný nový pelíšek k Vánocům a teploučký obleček na zimu;-) Pro babičky psíka Bena máme nějaké ty pamlsky a to samé pro fenečku Betynku naší švagrové a protože švagrová má i čičinu Kiminku, tak i jí jsme koupili pamlsky.
  • Máte nějakou vánoční příhodu, nebo fotku? - Minulý rok se mi podařilo zabalit dárečky pro rodinu bez toho aniž bych si je popsala, takže pak jsem jen tak odhadovala dle velikosti a hmotnosti balíčků, o co se jedná a komu balíček patří a protože jsem dcerce minulý rok mimo jiné nadělila i pastelky, tak se mi je podařilo zaměnit s kočičí čokoládkou pro Kiminku naší švagrové a dcerka po rozbalení dárečku prohlásila: „Teda ten Ježíšek už byl z toho rozdávání dárečků nějaký zmatený, že jo mami, když mi přinesl čokoládu pro kočičky“. :-)
  • Nějaká vánočná fotečka by nebyla? - Zrovna v úterý 17.12. jsme byli na vánočním rodinném focení, kde nechyběla ani naše Bella, ale fotečky zatím ještě bohužel nemáme, a tak posílám fotografii Bellušky s jejími 7 miminky, našemi 7 dárečky:-)
  • blazinek.zamilovany

Milá blazinek.zamilovany, to je moc hezká fotka, je viodět, že Bella je na své „dílo“patřčně hrdá

Text nebyl redakčně upraven

Reklama