Novinky

Belluška a sedm dárečků

V domácnosti naší čtenářky s krásným nickem blazinek.zamilovany to je úplně obráceně. Dárky v podobě sedmi štěňátek jim nečekaně nadělila jejich fenka Bella.

n

A co vy milé ženy-in? Dáváte svým domácím mazlíčkům dárky? - My budeme letos poprvé slavit Vánoce s naší psí fenečkou Bellou, kterou jsme si v březnu 2013 vzali z útulku a která nám 13.12.2013 nadělila předčasných 7 malinkatých dárečků - 4 psí kloučky a 3 psí holčičky, takže letos u nás bude opravdu veselo:-D

 • Už máte něco přichystaného? Prozradíte nám to? - Pro naší Bellušku máme krásný nový pelíšek k Vánocům a teploučký obleček na zimu;-) Pro babičky psíka Bena máme nějaké ty pamlsky a to samé pro fenečku Betynku naší švagrové a protože švagrová má i čičinu Kiminku, tak i jí jsme koupili pamlsky.
 • Máte nějakou vánoční příhodu, nebo fotku? - Minulý rok se mi podařilo zabalit dárečky pro rodinu bez toho aniž bych si je popsala, takže pak jsem jen tak odhadovala dle velikosti a hmotnosti balíčků, o co se jedná a komu balíček patří a protože jsem dcerce minulý rok mimo jiné nadělila i pastelky, tak se mi je podařilo zaměnit s kočičí čokoládkou pro Kiminku naší švagrové a dcerka po rozbalení dárečku prohlásila: „Teda ten Ježíšek už byl z toho rozdávání dárečků nějaký zmatený, že jo mami, když mi přinesl čokoládu pro kočičky“. :-)
 • Nějaká vánočná fotečka by nebyla? - Zrovna v úterý 17.12. jsme byli na vánočním rodinném focení, kde nechyběla ani naše Bella, ale fotečky zatím ještě bohužel nemáme, a tak posílám fotografii Bellušky s jejími 7 miminky, našemi 7 dárečky:-)
 • blazinek.zamilovany

Milá blazinek.zamilovany, to je moc hezká fotka, je viodět, že Bella je na své „dílo“patřčně hrdá

Text nebyl redakčně upraven

   
19.12.2013 - Čtenářské příspěvky - autor: Dana Haklová

Komentáře:

 1. avatar
  [2] Blueberry [*]

  Tak at se dostanou k dobrym lidem a maji hezky zivot!!!

  superkarma: 0 19.12.2013, 17:11:57
 2. avatar
  [1] zsuzsika [*]

  Nádherné dárečkySml29

  superkarma: 0 19.12.2013, 15:24:11

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme