Bulvár

Běla: Facebook táhne zřejmě názvem

Facebook nemám a ani neuvažuji o jeho zřízení,nemá potřebu se někde veřejně prezentovat ,nejsem in dle jiných a vůbec mě to nebere.Můj dojem je že na  Facebook chodí hlavně kvůli názvu,  Facebook to zní lépe než třeba lidé.cz.

Komunikovat s přáteli mohu i jinak a trocha anonymity neuškodí.
S pozdravem Běla.

Pozn. red.: text nebyl redakčně upraven.


Možná máš pravdu. Zní to exotičtěji a hlavně měl i masivní reklamu. Pěkný den i víkend. M.

Facebook a jiné sociální sítě. To je téma pro dnešní den a námět pro vaše příspěvky. Pište o tom, co vám osobně tento model 21.století přináší a jak se k němu stavíte.

Odesílejte své názory na redakce@zena-in.cz.

Dnes si autor jednoho z vylosovaných čtenářských příspěvků vyslouží dárek od firmy Goldwell.

   
18.06.2010 - Blog redakce - autor: Michaela Kudláčková

Komentáře:

 1. avatar
  [8] Eva_CZ [*]

  Běla — #7 rozhodne jsou, ale tady je lidi nejvic. To znamena, ze tady mam sanci po mnoha letech potkat ty, ktere jsem kdysi davno ztratila.

  superkarma: 0 21.06.2010, 01:04:16
 2. avatar
  [7] Běla [*]

  Eva_Fl — #5Jsou i jiné sítě a  proč hned taková silná slova,  nevím v čem je tak úžasný,prostě zas tak extra buřty Facebook není a ani nemám potřebu to zjišťovat.Sml24

  1. na komentář reaguje Eva_Fl — #8
  superkarma: 0 20.06.2010, 23:23:17
 3. avatar
  [6] Eva_CZ [*]

  Rikina — #4 ano, taky mi kdysi davno uhynula ryze, ci co to bylo. Ale fakt tohle hrat nemusis. Je to silenej casozrout a jsou mnohem lepsi hry.

  superkarma: 0 20.06.2010, 02:58:30
 4. avatar
  [5] Eva_CZ [*]

  Mila Belo, kdyby blbost nadnasela.... Tezko najdu na Lide.cz pul Ameriky, cast Kanady a pratele z Italie, ze jo? FCB je uzasna socialni sit, coz ty ovsem nikdy nepoznas, protoze Facebook. Sml24Sml80

  1. na komentář reaguje Běla — #7
  superkarma: 0 20.06.2010, 02:57:48
 5. [4] Rikina [*]

  Nedávno jsem s úžasem vyslechla v MHD debatu dvou slečen - bavily se o tom, že jsou velmi ospalé, neb nemohly jít spát, protože musely čekat dlouho do noci, až jim dozrají borůvky či kýho výra, aby je mohly včas sklidit. Než jsem pochopila, že jde o jakousi virtuální farmu na facebooku, pochybovala jsem o jejich příčetnosti. Sml57 Upřímně - taková ptákovina, jako uprostřed noci sklízet virtuální borůvky, není to tak trochu ztráta času? Není na světě zajímavějších činností v realitě? Sml80 

  1. na komentář reaguje Eva_Fl — #6
  superkarma: 0 18.06.2010, 22:02:04
 6. avatar
  [3] Melissima [*]

  No, já na Facebooku jsem a rozhodně ne kvůli zviditelnění nebo abych byla in....

  Přiznávám se, že jsem propadla fenoménu jménem FarmVille - což je tzv. sociální hra od firmy Zynga o budování vlastní farmy, chovu zvířat a pěstování rostlin......na Facebooku.

  Líbí se mi, že jsou na světě (na celé planetě) lidičky, kteří jsou schopni a ochotni pomáhat jiným, aniž by "z toho něco měli".

  Líbí se mi "pracovat" na svém políčku a získávat odměny za mé pokroky....večer s hrnkem voňavého čaje, když už je všude klid a já můžu konečně vypnout.

  Líbí se mi oprašovat své dávno zapomenuté chabé znalosti angličtiny, abych popřála hodně štěstí své "sousedce" Stacey z New Jersey, která má 6 dětí, pochválila úspěch ve studiu studentky Sumru z Turecka nebo prodebatovala kvalitu internetových překladačů s Chorvatem Dragutinem, vyměnila si pozdravy s Josém a jeho ženou Emilií.

  Jako dítě se těším, na novou edici zvířat, kytek nebo domů.

  Jistě, vím že sociální sítě mají asi především sloužit k jiným (mně ne tak blízkým) účelům. Vím, že jsou informace, které bych na takové síti a ani jinde nezveřejnila. Ale na svou večerní siestu s farmou a tedy i s Facebookem už prostě nedám dopustit.

  Navíc, nikam neuteče, když nejsem doma nebo máme návštěvu, když si chceme povídat s manželem nebo dětmi...počká na mě.

  Mimochodem, tohle je jen jedna z mnoha možností, jak si s Facebookem pohrát - můžete mít své akvárium (FishVille či Happy Aquarium) nebo domácího mazlíčka (PetVille a pod), prozkoumat ostrovy pokladů (Treasure Madness či Treasure Island), stát se mafiánem (MafiaWars) - a hlavně, zbavit se stresu a napětí.

  Nechci ale vychvalovat Facebook jako takový. Uvádí mne v úžas, jak někteří lidé jsou schopni  publikovat na "zdi" každé hnutí své mysli i těla. Oznámení o tom, že si právě někdo vyčistil zuby či se právě nasnídal svědčí o omezenosti oné osoby a já osobně se domnívám, že jde o pubertální projevy teenagerů.

  Tohle je můj názor a opravdu nemusí být správný ;-)

  superkarma: 2 18.06.2010, 16:10:50
 7. avatar
  [2] Eliana [*]

  jojo, tady se tomu říká lidově xichtbuk a hned to ztrácí kouzlo :-)

  superkarma: 0 18.06.2010, 11:47:11
 8. avatar
  [1] Věrulinka [*]

  Sml22Sml67 souhlasím, obrovská reklama dělá svýSml22

  superkarma: 0 18.06.2010, 11:43:46

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme