Styl

Běháte večer? Buďte ve tmě vidět s novinkami Nike Flash Pack Collection!

Nike v pondělí 7. října v rámci 15. ročníku Designbloku představila nové technologie pro zimu 2013/2014. Nové produkty jsou navržené tak, aby podporovaly přirozené schopnosti sportovců. Byly vytvořeny podle Ethosu Nike, jež nese název “Nature Amplified”, což je koncept a přístup, jehož cílem je navrhnout produkty pro sportovce v pohybu a vychází přitom z vědeckých poznatků a zpětné vazby od špičkových sportovců.

Nike

Mezi nejvýznamnější inovace pro letošní zimu patří technologie pro milovníky běhu – Nike Aeroloft a reflexní běžecká kolekce Nike Flash Pack Collection. Běžci budou mít k dispozici prodyšné, lehké, ale zároveň teplé věci, jež jsou také vodovzdorné a reflexní.  Díky novým technologiím budou vidět i při nižší intenzitě světla a budou chránění před zimou.

Nike

Koncept „Nature Amplified“ vychází z přirozeného pohybu. Není dokonalejší technologie než lidské tělo. Proto Nike přichází s produkty, které podporují přirozený pohyb lidského těla a intuitivně s ním fungují. Produkty vznikají na základě poznatků od sportovců různých úrovní a výzkumů Sportovní laboratoře Nike. Nové technologie a inovace jsou založené na datech, ale vedené lidským potenciálem.

Nike

Letošní zima je pro špičkové sportovce ve znamení příprav na největší sportovní událost a vrchol jejich kariéry.

Přijďte si 10. 10. zaběhat ve tmě!

Přijďte ve čtvrtek 10. 10. na nákladové nádraží žižkov před vchod na DesignBlok a proběhněte se s námi. I ve tmě můžete být vidět. Pro prvních 200 máme připraveny vstupenky na DesignBlok a pro prvních 50 speciální triko, takže dorazit můžete už na 17. hodinu. Vybíháme po 19. hodině

   
08.10.2013 - Sportem ke kráse - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [3] Suzanne [*]

  To se mi líbí Sml22 A pouvažuju, protože než se dostanu na svoji trasu, musím běžet asi 200 m po silnici bez chodníku i krajnice, a je to vcelku nepříjemné, obzvlášť, když je tma.Sml22

  superkarma: 0 08.10.2013, 22:35:28
 2. [2] Klára Křížová [*]

  Claire — #1 Včera jsem byla na tiskovce, tyhle bundičky jsou na zimu fakt úúúúžasný. Sml67

  superkarma: 0 08.10.2013, 13:07:02
 3. avatar
  [1] Claire [*]

  Běhám, tohle se mi líbí hodně moc!

  1. na komentář reaguje Klára Křížová — #2
  superkarma: 0 08.10.2013, 11:20:18

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme