Běháte? Pak oceníte boty NIKE LUNARGLIDE+ 3 Co vám přinese tato běžecká bota? Dynamický pohyb pouzdra a klínu zaručuje běžci měkký, přitom stabilní došlap na patu, pružnost pro odraz a snadný a plynulý přechod do záběru.

nike

POHLED Z BLÍZKA NA BOTY LUNARGLIDE+ 3

MIMOŘÁDNÁ STABILITA, ULTRAMĚKKÉ TLUMENÍ, BEZPEČNÉ ZPEVNĚNÍ A POHODLNÍ PŘI NOŠENÍ BOT NIKE LUNARGLIDE+ 3 - TO VŠE JE ZÁRUKOU PLYNULÉHO BĚHU, SKVĚLÉ PODPORY, LEHKOSTI, FLEXIBILITY A PRODYŠNOSTI.
BOTY NIKE LUNARGLIDE+ 3 VYUŽÍVAJÍ SYSTÉM DYNAMICKÉ PODPORY SE SPECIÁLNÍM KLÍNEM, KTERÝ ZARUČUJE PŘI BĚHU HLADKÝ PŘECHOD Z DOŠLAPU DO ZÁBĚRU. EFEKTIVNĚJŠÍ VYUŽITÍ ULTRA MĚKKÉ PĚNY LUNARLON POD CHODIDLEM POSKYTUJE TLUMENÍ A POHODLÍ A INOVATIVNÍ PANEL PŘES NÁRTNÍ KLENBU SE POSTARÁ O VĚTŠÍ POHODLÍ A PEVNĚJŠÍ PODPORU.

JAK FUNGUJE SYSTÉM DYNAMICKÉ PODPORY?

Boty Nike LunarGlide+ 3 využívají system „Dynamic support“, systém tlumení vyvinutý pro plynulý krok a správnou míru podpory, složený ze dvou dílů a uložený v mezipodešvi.
Klín a pouzdro z různých pěnových materiálů - superpružné a měkké pěny Lunarlon pro tlumení a pevnější pěny s větší hustotou pro podporu.
U řady běžců dochází k nadměrné pronaci: došlapují plnou vahou na patu a při přechodu do záběru vtáčí kotník. Pro omezení rozsahu pronace a ideální neutrální došlap je na vnější straně, kde běžci potřebují více tlumení, silnější vrstva pěny Lunarlon, a na vnitřní straně, kde běžci potřebuje větší stabilitu, je silnější vrstva pevnější pěny pouzdra. Dynamický pohyb pouzdra a klínu zaručuje běžci měkký, přitom stabilní došlap na patu, pružnost pro odraz a snadný a plynulý přechod do záběru.

DETAILY

Panel přes nártní klenbu je spojen se šněrováním a poskytuje zpevnění nejen po stranách, ale i těsně pod chodidlem, pohodlí i podpora je tak větší.
Lepená bezešvá konstrukce svršku pro optimální tvar špičky, která těsněji a pohodlněji ukotví prsty v lužku boty.
Jemně vroubkovaná vložka spojená s panelem přes nártní klenbu vytváří optimální tvar podložení chodidla, zvyšuje podporu a bezpečnost. Polstrovaný opatek s měkkou svrchní vrstvou zvyšuje komfort.
Ultraměkká pěna Lunarlon po celé délce chodidla zajišťuje tlumení a volně ukotvený popruh přes patu stabilitu do strany. Podélné ohybové drážky dodávají podešvi pružnost pro přirozený rozsah pohybu chodidla. Podpora chodidla není pružností podešve nijak omezena, protože tlumící pěna Lunarlon vyplňuje mezipodešev po celé délce, i pod patou.

Reklama