nike

V minulém článku, kde jsem se zpovídala ze své lásky k pohybu jsem vám psala, že jak stárnu, poslední dobou nějak víc řeším zdravý životní styl a pohyb. Jsem dost líná, co se týká pohybu a miluju víkendový den, kdy se mohu jen válet, popřípadě si po obědě i schrupnout.

Občas se ale přesvědčím, že se hýbat musím, protože chci být štíhlá, krásná a mít pevnou postavu a dobrou náladu (určitě tyhle výkřiky znáte, že….) V létě jsem se zase vybičovala k hýbacímu období, začala jsem běhat. Vždycky jsem měla raději intenzivnější pohyb v tělocvičně, kdy se zpotím a jsem vyřízená, ale jakmile se vydýchám, je mi krásně. Tváře mi hoří ještě asi hodinu, všechno propocené včetně vlasů, ale pak ta úleva ve sprše…. Zjistila jsem, že mi to přináší radost (že se hýbu a ještě se mi vyplaví endorfiny) a také, že mi nedělá problém uběhnout pět kilometrů….

Jak je ještě hezky, běhám venku. Snažím se 3x týdně, vždycky ale mám aspoň jeden den pauzu. Převléknu se do běhacích oblečků, rozcvičím se a hurá k Vltavě – je tam celkem pěkná cyklostezka, od nás z Karlína se dá doběhnout až k ZOO… (tam jsem se ale ještě nedostala). Většinou běžím kolem 5-7 km. Což mám s rozcvičením, s vydýcháním s cestou domů tak na hodinku.

Když jsem začala běhat, všichni mi říkali, že nejdůležitějsí jsou kvalitní boty. Díky firmě NIKE jsem získala super boty na běhání a tak se s vámi chci podělit s tím, jak se mi v nich běhá.

Přiznám se – už když jsem si je zkoušela v obchodě, tak jsem se do nich zamilovala. Jsou totiž jako bačkůrky. Lehké, pohodlné, noha v nich je sice stažená, ale tak přirozeně, že je skoro necítíte. Nic netlačí nebo nedře.

Po pár uběhnutých trasách se mi tento pocit utvrdil. Jsou fakt super. Žádný puchýř, necítím při běhu žádný šev. Pokud běháte, ať jen tak pro radost a zdraví jako já nebo jste aktivní sportovkyně, mohu jen doporučit.

Nike LunarGlide+ 2 používají technologii tlumení Lunarlon, která se neustále přizpůsobuje kroku běžce, takže zajišťuje měkké tlumení i oporu, a to vše navíc v lehkém provedení. Technologie Dynamic Support se přizpůsobuje každému běžci a každé fázi běhu. Téměř bezešvé provedení svršku disponuje rozšířenými panely s technologií Flywire . To společně s tkanou vnitřní výstelkou zajišťuje luxusní pohodlí při nošení, předchází odírání a zaručuje ultra-lehkou a zároveň ultra-pevnou oporu.
Běžecké boty Nike LunarGlide+ 2 iD jsou ideální pro každodenní trénink nejrůznějších typů běžců, protože perfektně vyhoví došlapu s nadměrnou i nedostatečnou pronací.

Při běhání používám také NIKE Sportband, chytrý náramek, který je propojen s čipem v botě – díky němu vím, kolik jsem uběhla, za jaký čas a kolik jsem spálila kalorií ( i když to zrovna tak neřeším…).. napíšu o tom další článek:

Více o dokonalé věcičce Sportband najdete zde: SLEDUJ SVŮJ BĚH

Reklama