Běh je dnes velmi oblíbeným sportem. Dalo by se říci, že každý druhý běhá a má radost z pohybu. Také sportovní akce splaví úspěch, většina závodů pro širokou veřejnost hlásí plné kapacity ještě před limitem, do kdy by se mělo prodávat startovné.

Řada běžců, ať už amatérských, nebo profíků, se na závody hlásí proto, aby si užili atmosféru akce, adrenalin závodu, to, že vás ostatní běžci na trati dokážou vybičovat k lepším výkonům. Někdo ale běží i jen tak pro radost, je to výzva, na kterou se musí trénovat, několikatýdenní příprava vás posune k pomyslnému cíli - zúčastnit se běžecké akce a dát to za pro vás dobrý čas...

Canaria travel

25.1.2015 Disa Gran Canaria Maraton 2015: 10 km, 21 km nebo celých 42 km

Protože tyto stavy znám a mám také ráda výzvy, chtěla bych vám představit zajímavou sportovní akci na Kanárských ostrovech - na Gran Canarii. Už nyní se můžete registrovat na lednovou akci Disa Gran Canaria Maraton 2015 - můžete si podle své zdatnosti vybrat, jestli poběžíte 10 km, 21 km nebo celých 42 km a dáte si maraton. V lednových dnech, kdy je u nás ta pravá zima a většinou jsou teploty pod nulou, můžete na Gran Canaria, v jarním počasí běžet krásný závod, který je velmi oblíbený a těší se mezinárodní účastí mnoha běžců.

Canaria travel

Další dny se můžete koupat v bazénu, dopřávat si masáže, kochat se krásnou přírodou, písečnými dunami na jihu ostrova a výtečnou středomořskou kuchyní. Prostě užít si týden na Kanárech se vším všudy.

Spojte dovolenou se sportovní akcí

Canaria travel

Mám takovou zkušenost z Kypru, kde se běhá v únoru tradiční běžecký závod. Přihlásila jsem se se svým mužem, já na 10 km a on na celý maraton. Bylo skvělé odjet z domácí zimy, natáhnout běžecké kalhoty a tričko a zaběhnout si 10 km podél moře. A takových jako já, kteří přiletěli spojit dovolenou se sportem, byla většina. Proto vím, že mnohé z vás, kdo běhá, potěší můj tip na Disa Gran Canaria Maraton 2015.

Více najdete na stránkách
https://www.facebook.com/GCMaraton a www.grancanariamaraton.eu. Registrace jsou již aktivní, nepropásněte zajištění účasti.

Canaria travel

Radosti z běhu zdar! Myslím, že je to krásná akce!

Jestli vás můj tip potěšil a uvažujete o tom, že si zaletíte v lednu na Gran Canarii zaběhnout tento závod, máme pro vás tipy na cestovní kancelář Canarii Travel www.canariatravel.cz

Canaria travel

Na Gran Canarii, na Fuerteventuru a další Kanárské ostrovy se můžete vydat s naším největším touroperátorem pro tuto oblast - cestovní kanceláří Canaria Travel - více informací najdete na adrese www.canariatravel.cz nebo přímo v kanceláři Canaria Travel v Praze 1, Jungmannova 7, případně na telefonu: +420/221969224 nebo mobilní operátor 602313049

Canaria travel

Reklama