.

Beefeater uvádí limitovanou zimní edici – Beefeater Winter Edition

Dárky

Beefeater uvádí limitovanou zimní edici – Beefeater Winter Edition

beefater

V nadcházejícím zimním období se můžete zahřát novinkou, ginem Beefeater Winter Edition, vytvořeným speciálně pro chladné měsíce. Přísady a aroma této limitované edice ginu vyvolávají asociace Vánoc a večerů strávených u hořícího krbu, zatímco za oknem padá sníh. Můžete ho však zajít ochutnat také do pražského Bugsy´s Baru, kde vám z něj namíchají originální koktejl.

Beefeater London Dry Gin je světová jednička mezi prémiovými giny. Vytvořil ho James Burrough již v roce 1820 a pojmenoval ho podle strážců londýnského Toweru, legendárních Beefeaterů. Jde o jedinou mezinárodní značku ginu, která se ještě dnes vyrábí v Londýně a ztělesňuje tak ducha tohoto města a staré dobré Anglie. V roce 2008 byla zahájena výroba Beefeateru 24, nové superprémiové značky vytvořené Master Distillerem Desmondem Paynem. Vyrábí se ze 12 vybraných bylinných složek, včetně vzácného druhu čaje Sencha, který skvěle dotváří komplexní, harmonické aroma tohoto ginu.

Vůně zimní sezóny - Beefeater Winter Edition

Tentokrát přichází Beefeater s limitovanou Beefeater Winter Edition, kterou se můžete zahřát v blížících se mrazivých zimních dnech.

beefaterTaké tuto specialitu vytvořil Master Distiller Desmond Payne, který obohatil recepturu originálního, světově oceňovaného ginu Beefeater London Dry o skořici, muškátový oříšek a pomerančovou kůru, což nápoji dodává výraznější a bohatší chuť. Intenzivní aroma skořice je doplněno jemnou sladkostí muškátového oříšku a vyváženo svěží vůní borovicových výhonků, která ještě zvýrazňuje jehličnaté aroma jalovce, nejdůležitější přísady všech dobrých ginů. Zvýšil se i podíl kůry sevillských pomerančů, a vznikl tak kořenitý gin, který se ideálně hodí pro chladnější měsíce. „Chtěl jsem vytvořit gin, který ozvláštní tradiční recepturu ginu Beefeater a bude ještě vhodnější pro horké punče a koktejly, tak oblíbené v zimních měsících. Beefeater Winter Edition obsahuje vůně charakteristické pro zimní období a využívá vyvážené kombinace aromat, které si spojujeme s touto roční dobou,“ vysvětluje Desmond Payne.

Beefeater Winter Edition chutná lahodně, když ho popíjíte čistý, jen s ledem, a tvoří také ideální základ pro jednoduché zimní drinky. Dokonale se hodí pro horké koktejly, stačí ho přidat k čerstvé jablečné šťávě a zahřát, nebo zkusit různé zajímavé varianty vánočních punčů.

Nápoj, který díky svým vůním a přísadám ztělesňuje zimní sezónu, se dodává v efektní lahvi se zimním motivem za doporučenou maloobchodní cenu 399 Kč. Tato speciální edice ginu bude k dostání jen po omezenou dobu během nadcházející zimy. Díky tomu ji můžete využít jako ideální dárek pro milovníky míchaných nápojů, jako občerstvení na večírcích a oslavách, nebo pro zpříjemnění večerů u domácího krbu.

Zajděte na Beefeater Winter Edition do Bugsy's Baru

beefaterPrvní american bar v novodobé historii koktejlů v Čechách - Bugsy's Bar - získal pro nový gin Beefeater Winter Edition možnost měsíční exkluzivity, představil ho svým klientům a především zde vznikla unikátní dvojice koktejlů B&B Coctail a B&B Hot, které speciálně pro uvedení ginu Beefeater Winter Edition namíchal mladý a nadějný barman Bugsy´s Baru Milan Zaleš. Koktejl můžete ochutnat v horké i vychlazené variantě.
A jak hodnotí nový gin majitel Bugsy´s Baru a zkušený barman, Václav Vojíř? Co se mu honilo hlavou, když nový Beefeater Winter Edition ochutnával? „Napadlo mne, že autor nové receptury nechtěl popřít podstatu a styl tradičního ginu Beefeater a zároveň chtěl zdůraznit prvky, které v nás evokují studené zimní období. A to se mu myslím podařilo. To znamená, že Winter Edition je i nadále dobře použitelný pro přípravu jakýchkoli i klasických krátkých drinků, aniž by výrazně ovlivňoval náš chuťový prožitek. Zdůraznění tří ingrediencí bude ovlivňovat konzumenta spíš podprahově.“

Bar BUGSY´S

Toto stylové království koktejlů v srdci pražského Starého města nedávno oslavilo již 15 let provozu a má pozici pevného bodu mixologického vesmíru. Heslem zdejšího personálu je, že chce rozmazlovat své hosty, a jeho noblesní a jedinečné prostory vás uchvátí. Koktejly jsou při přípravě originálně prosvíceny, takže získáte i estetický zážitek a na svůj nápoj se budete tím víc těšit. Zdejší menu obsahuje pouze 65 drinků, ale každý má svůj historický příběh, nebo pochází z vyhlášené dílny místních bartenderů. Každý den tu hraje DJ, v baru lze pohodlně realizovat uzavřené akce až pro 120 osob.

www.bugsysbar.cz, na facebooku ZDE.

   
13.12.2010 - Dárky - autor: Komerční článek

Profil uživatele




Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Nové v rubrice

Doporučujeme