Bulvár

Beckhamovi se chrání magií

 

Rodinný život Victorie (34) a Davida (33) Beckhamových je vzhůru nohama, protože David přijal dočasné angažmá v italském fotbalovém klubu AC Milan. Stěhuje se proto za svým fotbalovým týmem do Evropy, zatímco rodina zůstává v Americe. Před dlouhým odloučením se hvězdný pár obdaroval na důkaz lásky vzájemně japonskými magickými náhrdelníky, které mají oba ochraňovat.

Náhrdelníky, které jsou ručně vyráběné vyvolenými japonskými mistry meditace jako ochranné talismany ze zlata a stříbra, zaručují jejich nositeli díky vetknutým magickým schopnostem věčné zdraví a bezpečí. Victoria se pochlubila magazínu Vogue, že si tyto cenné japonské šperky dali s Davidem k jejich desátému výročí svatby.
 
„Byl to náš vzájemný dárek k výročí. Energie, kterou náhrdelníky vyzařují, je neuvěřitelně silná a ochraňující," říká módní ikona s tím, že jim šperky přinášejí lásku, ochranu a bezpečí. Ta je ještě znásobena přívěskem s vyobrazením archanděla Rafaela, který je označován za nejmocnějšího a nejvíc milujícího anděla v nebi.


   
06.11.2008 - Společnost - autor: Korzo

Komentáře:

 1. avatar
  [3] shb [*]

  teda holky! vy jim dáváte

  superkarma: 0 06.11.2008, 15:37:18
 2. avatar
  [2] gerda [*]

  Asi ještě neslyšeli o kosmodisku

  superkarma: 0 06.11.2008, 11:31:10
 3. [1] gentiana [*]

  Fakt vygumovaní. V Miláně se můžou modlit u pravého hrobu sv. Ambrože a oni skočí na náhrdelníky vydobené mistry meditace. Což zní asi tak stejně dobře jako buchta upečená mistrem knihvazačem - ta jistě bude ohromně intelektuálně bohacující, žejo.

  superkarma: 0 06.11.2008, 11:07:56

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme