Bulvár

Beckhamová se bojí jídla a únosců

Victoria Beckhamová koncem minulého týdne poskytla rozhovor televizi ABC. Všechny překvapila upřímnost jejích odpovědí: někdejší Posh Spice poprvé poodkryla svoje soukromí a rozhovořila se o věcech, o kterých se dosud vedly jen spekulace.

Victoria přiznala, že si v minulosti poležela několik týdnů v nemocnici pro poruchy stravování. "Připadala jsem si hrozně tlustá. Měla jsem pocit, že ať sním cokoliv, hrozně přiberu. Hlídala jsem kalorie jako fanatik," řekla manželka známého fotbalisty v rozhovoru. Devětadvacetietá herečka však popřela, že by kdy trpěla přímo anorexií nebo bulimií. Její stav prý způsobily hlavně módní fotky v časopisech. "Koupíte si nějaký magazín a tam se vám snaží namluvit, jak by správně měla vypadat známá osobnost," vysvětlila Victoria proč si na talíř začala nakládat stále menší porce.

V té době o ní měl velký strach i její manžel David: "Viděl jsem, jak Victorie stále hubne a začal jsem se velmi bát o její zdraví," přiznal fotbalista. Slavnému páru příliš nepomohl ani bulvární tisk. Jednou prý šli David a Victorie do restaurace, ale nachytali je tam paparazzi. "Vyfotili nás a druhý den v novinách fotka vyšla s titulkem: Kostra Spice," uvedl Beckham.

V rozhovoru Victorie také poprvé promluvila o únosu, který jí a jejím dětem v listopadu loňského roku hrozil. Britské tajné služby tehdy zjistily, že si na Bechkamovic majetek brousí zuby zločinci. Ti se údajně rozhodli unést Victorii i s jejími dvěma syny a po Davidovi pak vymáhat výkupné. Strachu se prý Victorie dodnes nezbavila. Svůj dům bez bodyguardů prakticky neopouští. "Byla to opravdu těžká zkouška. Vozili mě v neprůstřelném autě a nesměla jsem vycházet z domu. Policie nás střežila nepřetržitě celý den," řekla zpěvačka. Ji a její rodinu hlídalo pět ozbrojených těžkooděnců.

Podle bývalé členky skupiny Spice Girls to nebylo poprvé, co ji nebo její blízkou rodinu ohrožovali únosci. "V roce 1999 chtěli unést mého staršího syna Brooklyna. Byla jsem z toho hrozně vystrašená," řekla Victorie. Více se už o své bezpečnosti nechtěla bavit.  

   
30.04.2003 - Společnost - autor: Herta

Komentáře:

 1. avatar
  [10] Motty [*]

  Exupery: A tak to víš, asi to byl nějakej ten bulvárek, beztak Spy nebo něco podobně hodnotnýho , ale v jeho případě tomu i věřím. Je to narcis.

  superkarma: 0 30.04.2003, 17:01:15
 2. avatar
  [9] Kocicka [*]

  jak jsem ráda, za svoje malý starosti - mě naštěstí nikdo unést nechce. Jen občas můj přítel na víkend!:-)

  superkarma: 0 30.04.2003, 16:48:15
 3. avatar
  [8] Exupery [*]

  Motty: Co to čteš?

  superkarma: 0 30.04.2003, 15:42:15
 4. avatar
  [7] Mandle [*]

  Ta trhlost je jejich image a jak je vidno tak jim to spousta lidí žere.

  superkarma: 0 30.04.2003, 14:08:16
 5. avatar
  [6] Motty [*]

  Já teda nevím, David je na pohled určitě hezkej chlap, ale když o něm čtu, že si strašně rád zkouší Victoriino spodní prádlo nebo ho vidím na fotkách s nalakovanýma nehtama, tak bych . Jsou určitě prdlí oba dva, ale tohle jim nepřeju, i když jak říká nana, můžou si za to z části sami.

  superkarma: 0 30.04.2003, 13:38:21
 6. avatar
  [4] Brett [*]

  Neni lepsi byt prumerny a neznamy? Takovemu pak temer zadne nebezpeci podobneho charaktru nehrozi. I kdyz vlastne dneska jeden nevi.

  superkarma: 0 30.04.2003, 12:11:12

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme